המאמן הלאומי וילי רוטשטיינר החליט להחזיר לצוות המקצועי של נבחרת ישראל את האנליסט לירון גלאט, שכפי שפורסם בעבר לראשונה ב-ONE, הודח בחודש פברואר האחרון מתפקידו על מנת לפנות את מקומו למרטין שטרנצל האוסטרי. עם מינויו הרשמי כמאמן לאחר המעבר מעמדת המנהל הטכני, החליט כאמור האוסטרי להחזיר לכוורת המקצועית בנבחרת את אלון חזן כמאמן לצידו וכמו כן, גם את גלאט, שבזמנו זעם על ההחלטה להדיחו, כאנליסט.

כבר אתמול רוטנשטיינר וגלאט נראו מבקרים במשחקה של בני סכנין מול מכבי חיפה בגביע הטוטו ורושמים בפנקסם את התרשמותם ממספר שחקנים, ביניהם נטע לביא, ששייך לסגל המורחב של הנבחרת וכמו כן, גם משחקנים שמשתייכים לנבחרת הצעירה ובכללם מוחמד אבו פאני, יהב גורפינקל ואוסאמה חלאילה.

וילי רוטנשטיינר ואלון חזן (רדאד ג'בארה)וילי רוטנשטיינר ואלון חזן (רדאד ג'בארה)

בסוף החודש יפורסם הסגל המלא לקראת סקוטלנד, כאשר בנבחרת יש שביעות רצון מהעובדה שהשוער הראשון שמתוכנן לעמוד בין הקורות, אופיר מרציאנו, זוכה לדקות משחק רבות כשוער הראשון של קבוצתו היברניאן הסקוטית ורשם עד כה שלושה משחקים מלאים במסגרת הליגה הסקוטית. בנבחרת עוקבים גם אחרי קשר אנטוורפן הבלגית, ליאור רפאלוב, שצפוי לחזור לסגל לראשונה מאז רוטנשטיינר נכנס לתפקידו.

אופיר מרציאנו (רדאד ג'בארה)אופיר מרציאנו (רדאד ג'בארה)