הקרב הגדול והגורלי על מקום בליגה הלאומית סוף סוף יגיע וייערך הערב (ראשון, 20:00) באצטדיון רמת גן, כאשר הפועל עפולה מהלאומית תפגוש את הפועל מרמורק מליגה א’ למפגש דרמטי בו המנצחת תשחק בעונה הבאה בליגה השנייה, בעוד המפסידה בליגה השלישית.

בשבוע שעבר הקבוצה של שלמי דורה עשתה את שלה עם 1:3 על בני לוד ששלח אותה למשחק המבחן והוריד את החבורה של ראובן עטר לליגה א’. בחודש שעבר מרמורק ניצחה את הפועל כאוכב הצנועה והמתינה זמן רב עד שתתברר זהות היריבה שלה משחק המבחן, זאת בעקבות סאגת בידוד השחקנים של לוד ודחיית משחקיה.

שחקני עפולה חוגגים עם אוהד חזוט (נעם מורנו)שחקני עפולה חוגגים עם אוהד חזוט (נעם מורנו)

מאמן הפועל עפולה, שלומי דורה, אמר לקראת ההתמודדות החשובה: “עונה שלמה, ארוכה ומתישה שמתנקזת למשחק אחד. אנחנו מודעים לחשיבות המשחק, למדנו היטב את מרמורק ובאים מוכנים ודרוכים מקצועית ומנטלית”.

מנגד, מאמן מרמורק ניסן יחזקאל סיפר: “יש התרגשות, יש מתח. מאוד רוצים לעלות ליגה, נעשה הכול כדי שזה יקרה. בבוקר יוצאים לבית מלון כל הקבוצה, מקווים לעשות את הבלתי ייאמן. אף אחד לא נותן לנו סיכוי, אבל זה היופי בכדורגל”.

שחקני מרמורק חוגגים (חגי מיכאלי)שחקני מרמורק חוגגים (חגי מיכאלי)

ההמתנה הארוכה למשחק: “זה משפיע חד משמעית. אנחנו בלי כושר משחק. שלושה חודשים וחצי לפני כאוכב לא שיחקנו. במשך חמישה חודשים שיחקנו רק משחק רשמי אחד, אז כושר משחק אין לנו. השתדלנו להכניס את זה בחודשיים אימון, אבל משחקים רשמיים לא היו וזה לרעתנו. אבל לא נתלונן ולא נחפש תירוצים, נבוא לשחק. נבוא לנסות להפתיע ואני מקווה שבסופו של דבר נהיה בליגה הלאומית”.

שוער הקבוצה הוותיק, אבי איבגי, הוסיף: "כל שחקן אוהב להגיע למעמדים כאלה. ברוך השם הייתי בכמה כאלה. יש התרגשות וזה עדיין גורם להתלהבות. משחק מאוד קשה, כמובן שאנחנו מודעים לכך שיחסי הכוחות עדיין ברורים, אבל במשחק אחד אי אפשר לדעת מה יהיה. אנחנו אופטימיים ונעשה הכל כדי לעלות ליגה".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ניימאר ממשיך לאתגר הבא... בטיקטוק