האם היעד הבא של ערן זהבי יהיה PSV איינדהובן? אחרי שדווח בסין כי ההולנדים רוצים את החלוץ והגישו לו הצעה, מבדיקת ONE עולה כי אכן ישנה הצעה מצד מועדון הפאר אשר מדורג בימים אלה במקום השני בטבלה אחרי מחזור אחד בליגה. ההצעה הרשמית לזהבי  – 1.5 מיליון אירו לעונה, כאשר ביחד עם בונוסים הסכום יוכל להגיע לכ-3 מיליון.

יש לציין כי החוזה עדיין לא סוכם וגם שחרורו מול גוואנגז’ו ר.פ. זהבי עדיין לא סיכם את תנאיו, אך זו הצעה רצינית  מאוד וההערכה היא כי סיכויה גבוהים יותר להתממש.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שער לסבע ב-3:3 המשוגע של גוואנגז'ו

את PSV מאמן רוג’ר שמידט הגרמני, שניסה להביא פעמיים את זהבי לבייג’ין גואן כאשר אימן בסין, טרם הגיע להולנד ולקח פיקוד על אחת הקבוצות הגדולות של הכדורגל במדינה הזו. 

בימים אלה סוכנו של זהבי, רונן קצב, עובד מול הסינים כדי להשיג את השחרור המיוחל, שיאפשר לזהבי לעבור בחופשיות כבר בתוך החלון הנוכחי. הצדדים מקווים כי יהיה ניתן להשלים זאת בקרוב, בעוד המאמן ג’ובאני ואן ברונקהוסט כבר ציין בפני התקשורת הסינית כי זהבי לא יחזור לשחק בקבוצה. 

זהבי. מחפש יעד חדש (איציק בלניצקי)זהבי. מחפש יעד חדש (איציק בלניצקי)

איינדהובן: מועדון פאר שהוציא כוכבים לכל הגדולות

PSV איינדהובן הוא אחד המועדונים הגדולים ביותר בהולנד. הקבוצה זכתה ב-24 אליפויות בעברה, בתשעה גביעים הולנדים, ב-11 סופרקאפים הולנדים ואל כל התארים בגזרה המקומית צריך להוסיף זכייה אחת בגביע האלופות (ליגת האלופות של ימים אלה) בסוף שנות ה-80 וזכייה אחת בגביע אופ”א בסוף שנות ה-70.

את העונה שעברה, שלא הושלמה בעקבות משבר הקורונה, סיימה במקום הרביעי. ב-20 השנים האחרונות זכתה ב-9 אליפויות כשהאחרונה שבהן בעונת 2017/18. הקבוצה שהוקמה ב-1913 משחק באצטדיון פיליפס שמכיל 35 אלף מקומות ישיבה. במהלך השנים עברו במועדון שמות ענק כמו רומאריו, פיליפ קוקו, רוד ואן ניסטלרוי, מארק ואן בומל, מתיאה קז’מן ואריאן רובן.

שחקני איינדהובן (רויטרס)שחקני איינדהובן (רויטרס)