# ליאור רפאלוב ממשיך בעונה המצויינת שלו באנטוורפן והערב (שבת) הוא הוסיף לסטטיסטיקה שלו באנטוורפן בישול, כשקבוצתו ניצחה 0:2 באוסטנד. הקשר הישראלי פתח בהרכב וראה את איוו רודריגס מעלה את קבוצתו ליתרון כבר בדקה הרביעית. התוצאה נותרה 0:1 עד לדקה ה-94, אז בישל רפאלוב את השער השני לגופרי היירמאנס. עם הניצחון עלתה אנטוורפן, לפחות זמנית, למקום השני על חשבון האקסית של רפאלוב, קלאב ברוז’.

# עוד שחקן שחגג ניצחון הערב היה ביברס נאתכו, שאמנם לא כבש או בישל, אבל שיחק 90 דקות (וספג כרטיס צהוב) בניצחון של קבוצתו, אולימפיאקוס, 0:4 על פניוניוס. עד לדקה ה-68 הייתה התוצאה 0:0, אלא שאז סגנית המוליכה הצליחה לשבור את הקרח ולאחר מכן הגיעו עוד שלושה שערים בדרך לניצחון מוחץ, שהעלה את מאזנה של הקבוצה היוונית ל-45 נקודות, חמש פחות מהמוליכה פאוק סלוניקי, שעדיין צריכה להשלים את המשחק שלה במחזור הנוכחי.

ביברס נאתכו (רויטרס)ביברס נאתכו (רויטרס)

# בחזרה לבלגיה, גם עומרי בן הרוש, כמו ליאור רפאלוב, השלים הערב 90 דקות, אלא שבניגוד לאנטוורפן של רפאלוב, לוקרן של בן הרוש לא יצאה מרוצה ממשחק החוץ שלה אצל קורטריק, שהסתיים בהפסד 2:1, במיוחד לאור העובדה שהשער המכריע הגיע 5 דקות בתוך תוספת הזמן. לוקרן נותרה עמוק עמוק במקום האחרון, בדרך הבטוחה לליגה השנייה בבלגיה.

# עוד ישראלי שפחות נהנה הערב היה אופיר מרציאנו, שפתח בהרכב היברניאן והשלים 90 דקות ב-2:1 של קבוצתו לאברדין השלישית במסגרת המחזור ה-24 בליגה הסקוטית, הפסד בעקבותיו היברניאן פספסה הזדמנות להיצמד לסנט ג’ונסטון השישית. היברניאן והשוער הישראלי לא הצליחו לחבר ניצחון שני ברציפות וכעת הם רחוקים שתי נקודות בלבד מליבינגסטון ומאת’רוול שבמקומות השמיני והתשיעי בהתאמה. היברניאן עוד הוליכה 0:1 משער של אולי שו בדקה התשיעית, אך אנדרו קונסידין הכניע את השוער הישראלי והשווה בחלוף שתי דקות, ובדקה ה-22 גארי מקאיי סטיבן השלים מהפך והעניק לאברדין את הניצחון. יצוין, כי בדקה ה-48 נשרק פנדל לזכות אברדין, מקאיי סטינבנס ניגש לבעוט ומרציאנו היה במקום והדף נפלא את הבעיטה החזקה שהלכה לפינה השמאלית של השוער.