במשחק שנערך הערב (ראשון) באולם היובל, במסגרת המחזור הרביעי של הליגה הבלקנית, בני הרצליה הביסה 76:92 את הפועל חיפה ובכך הנחילה לחבורה של אלעד חסין הפסד שני במפעל.

הרבע הראשון היה צמוד כשאייזיה אייזנדורף לקח על עצמו המון זריקות מהשלוש ודייק, אך לנארד פרימן עוד הצליח להשאיר את האדומים מהכרמל בתמונה. מהרבע השני ועד תום המשחק, המשחק היה בשליטת המארחת, כשקוטי קלארק (25 נקודות ו-8 ריבאונדים) ואייזיה אייזנדרוף (16 נקודות)  ניצחו על התזמורת.

במחזור הבא, הפועל חיפה תנסה להתאושש כשתארח את מכבי ראשון בליגת ווינר, ואילו בני הרצליה, ירצו להמשיך עם היכולת הטובה של הערב לקראת המפגש מול גלבוע גליל בליגה.

קלעו לבני הרצליה: קוטי קלארק 25 נק’ ו-8 ריב’, אייזיה אייזנדורף 16 נק’, פרנק גיינס 13 נק’, קנדל אנתוני 11 נק’, ג’יילין מוריס 8 נק’, ניצן חנוכי 5 נק’, טרל פארקס 5 נק’, אלישי כדיר 5 נק’, אבירם זליקוביץ’ 4 נק’.

קלעו להפועל חיפה: איגור נסטרנקו 14 נק’, ג’ייסון סיגרס 12 נק’, לנארד פרימן 11 נק’, קינן אוואנס 10 נק’, עמית שמחון 9 נק’, כרם משעור 8 נק’, ראקים באקלס 7 נק’, אופק אביטל 3 נק’, זיו בן צבי 2 נק’.

רבע ראשון: 21:24 לבני הרצליה

חמישיית בני הרצליה: קנדל אנתוני, פרנק גיינס, קוטי קלארק, אייזיה אייזנדורף, טרל פארקס.

חמישיית הפועל חיפה: קינן אוואנס, ראקים באקלס, זיו בן צבי, עמית שמחון, לנארד פרימן.

המשחק נפתח עם אלי-הופ נהדר של לנארד פרימן, אך לאחר מכן, אייזייה אייזנדורף צלף 3 פעמים מחוץ לקשת ,  מנגד עמית שמחון  תפר גם הוא שלשה משלו. בהמשך פרימן עלה לדאנק אדיר, ומיד מהצד השני, שוב, אייזנדורף עם 4 מ-4 מחוץ לקשת כבר ברבע הראשון. בהתקפה האחרונה של הרבע ג’ייסון סיגרס ניצל חטיפה של כרם משעור והראשון עלה לליי אפ קל.

שרון דרוקר (חגי מיכאלי)שרון דרוקר (חגי מיכאלי)

רבע שני: 37:50 לבני הרצליה

הרבע נפתח עם דאנק מרהיב של משעור, אך מהצד השני, קוטי קלארק דייק מחוץ לקשת והוסיף הטבעה שגרמה לאלעד חסין לקחת פסק זמן. בחזרה לפרקט, החבורה של דרוקר המשיכה לקלוע והפעם אבירם זליקוביץ’ עלה לליי אפ משלו והגדיל את הפער ל-7 הפרש ובהתקפה שלאחר מכן, זיו בן צבי ביצע עבירה על פרנק גיינס ששלחה אותו ל-3 זריקות מהקו, והאחרון תרגם אותן לנקודות. באקלס עצר את המומנטום השלילי של האורחת מהכרמל עם 2 נקודות מתוך הצבע. אך מהצד השני של המתרס, קלארק הוסיף עוד שלשה נהדרת שהגדילה את הפער לדו ספרתי.

אלעד חסין (איציק בלניצקי)אלעד חסין (איציק בלניצקי)

רבע שלישי: 56:74 לבני הרצליה

הרבע נפתח עם שתי קליעות עונשין של סיגרס, אל קלארק השיב מיד עם ג’אמפ שוט מתוך הקשת. בהמשך, סיגרס ביצע עבירה בלתי ספורטיבית שגיינס ניצל אותה והמשיך להגדיל את הפער עבור המארחים. לאחר מכן, אייזנדורף תפר שלשה חמישית שלו בהתמודדות. בהמשך הרבע, משעור קלע צעד וחצי וניסה להחזיר את קבוצתו למשחק, אך מנגד, אלישי כדיר הוסיף 5 נקודות משלו. 9 שניות לסיום הרבע, שרון דרוקר קיבל עבירה טכנית.

זיו בן צבי (אלעד נבו) (מערכת ONE)זיו בן צבי (אלעד נבו) (מערכת ONE)

רבע רביעי: 76:92 לבני הרצליה

הרבע נפתח עם 4 נקודות של איגור נסטרנקו. אך בהמשך, ג’יילין מוריס דייק מחוץ לקשת. בהמשך החבורה של דרוקר איבדה הרבה כדורים ואיפשרה לאורחת לצמצם מעט את הפער עם קליעות של משעור ונסטרנקו. לאחר 5 דקות, קנדל אנתוני וקלארק הפגיזו מחוץ לקשת, מהצד השני, לשמחון היו דקות טובות כשסייע לקבוצתו עם קליעות, ריבאונדים ואסיסטים משלו. החותמת הסופית הייתה כאשר קנדל, קלארק ומוריס קלעו שלשות אדירות ולא הותירו כל סיכוי לחבורה של חסין לחזור למשחק.

ניצן חנוכי וקנדל אנתוני (עמרי שטיין)ניצן חנוכי וקנדל אנתוני (עמרי שטיין)