עולם הספורט מסביב לעולם ייאלץ להסתדר עם המשבר הכלכלי שהגיע בעקבות הקורונה, אך לפי רשימת מועדוני הספורט בעלי הערך הכספי הגבוה ביותר שפורסם כמדי שנה על ידי פורבס, הדבר לא מנע מקבוצת הפוטבול דאלאס קאובויס לתפוס את המקום הראשון בדירוג זו השנה החמישית ברציפות, עם שווי של 5.5 מיליארד דולר.

ומי במקום השני? קבוצת הבייסבול האמריקאית היחידה בעשירייה הראשונה, ניו יורק יאנקיז, עם שווי של 4.6 מיליארד דולר. אל המקום השלישי הגיעה הנציגות הראשונה מליגת ה-NBA וגם היא מהעיר ניו יורק כשהניקס עם 4.6 מיליארד דולר, תפסו את המקום המכובד בדירוג. מיד אחריהם ניצבות לוס אנג’לס לייקרס עם שווי של 4.4 מיליארד דולר וגולדן סטייט ווריורס עם ערך של 4.3 מיליארד דולר.

לברון ג'יימס חוגג (רויטרס)לברון ג'יימס חוגג (רויטרס)

אל המקום השישי הגיעה הנציגה הראשונה מעולם הכדורגל – האלופה הספרדית ריאל מדריד עם ערך של 4.24 מיליארד דולר. במקום השביעי אנו חוזרים אל הפוטבול האמריקאי ושם נמצאת ניו אינגלנד פטריוטס עם ערך של 4.1 מיליארד דולר. חוזרים לכדורגל במקום השמיני עם ברצלונה שלה ערך של 4.02 מיליארד דולר.

את העשירייה הראשונה של מועדוני הספורט בעלי הערך הכספי הגבוה ביותר נכון לשנה הזו סוגרות ניו יורק ג'איינטס, קבוצת הפוטבול עם ערך של 3.9 מיליארד דולר, והאחרונה היא מנצ’סטר יונייטד עם 3.81 מיליארד דולר. בסך הכול בעשירייה הראשונה ישנן 3 קבוצות פוטבול, 3 קבוצות כדורגל, 3 קבוצות מה-NBA ועוד קבוצת בייסבול אחת.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שיטת זלאטן: כך מציק החלוץ לשחקן יריב