עודד קטש, מאמן נבחרת ישראל בכדורסל, הגיע הבוקר (שני), למשרדי איגוד הכדורסל כדי להיפגש עם היו"ר עמירם הלוי, המנכ"ל יעקב בן שושן ויו"ר הוועדה המקצועית עמוס פרישמן.

קטש, שמחזיק בחוזה כמאמן הנבחרת עד לסוף חודש אוקטובר 2021, הגיע במטרה לעדכן את ראשי האיגוד במעבר שלו לאמן את פנאתינייקוס היוונית. בשיחות של המאמן עם אנשי ירושלים, הוא ציין שהוא רוצה להמשיך לאמן את הנבחרת למרות המעבר, ובסופו של דבר קיבל את מבוקשו לפחות בשלב זה.

פרישמן: מסיר את הכובע בפני עודד

מהאיגוד נמסר: “בפגישה בין עודד קטש לראשי האיגוד, סיפר קטש על המעבר לפנאתינאייקוס וסוכם כי ימשיך לאמן את הנבחרת בחלון פברואר בו תפגוש הנבחרת את רומניה וספרד בבועה שתתקיים בפולין”.

עמוס פרישמן, יו״ר הוועדה המקצועית: “עודד יאמן בכל המשחקים בפברואר ואני שמח על כך. כנראה שזה לא יתנגש, הוא יהיה מהיום הראשון ועד האחרון בנבחרת. אני מסיר את הכובע בפניו, זאת נבחרת חשובה, נבחרת לאומית,  צריך לכבד את זה ועודד מבין את זה מהרגע הראשון שהוא מונה לתפקיד”.

“אני שמח שהוא יעשה את הקמפיין בפברואר. זה היה הרצון של שני הצדדים, ועודד הבין ואני מניח שהוא סגר או יסגור את הדברים האלה עם פנאתינייקוס, שהוא יהיה בחלון המשחקים הזה עם נבחרת ישראל. אני תמיד אמרתי שאני רוצה שעודד יאמן בנבחרת גם בעתיד. יש לו הסכם שמסתיים באוקטובר, כמובן שאני תמיד אשמח לראות אותו בנבחרת”.

עודד קטש (רדאד ג'בארה)עודד קטש (רדאד ג'בארה)

“אני חושב שזה כבוד גדול מאוד גם לאיגוד הכדורסל וגם לעודד שהוא יהיה מאמן יורוליג והוא גם קיבל את ברכת הדרך. כנראה שהוא הסביר למי שצריך בפנאתינייקוס שנבחרת לאומית היא מעל הכל, וכנראה שהם קיבלו את זה”.

חלון הנבחרות משוחק במקביל ליורוליג, אך המפעלים האירופיים של פיב”א נעצרים. מפני שקטש אימן את הפועל ירושלים בליגת האלופות של פיב"א, עד כה לא נוצרה בעיה בחלון הנבחרות. עם זאת, כעת קטש יאמן קבוצה שמשתתפת ביורוליג, ותהיה חפיפה בין מחזורי היורוליג לחלונות הנבחרת. 

עודד קטש (רדאד ג'בארה)עודד קטש (רדאד ג'בארה)