מכבי תל אביב הגיעה אתמול (שישי) להיכל השלום והאחווה שבפיראוס בידיעה שהיא צריכה לנצח את אולימפיאקוס בחוץ כדי להתאושש מההפסדים לצסק”א מוסקבה ובאיירן מינכן, אבל למרות קרב צמוד זה פשוט לא היה הערב של הצהובים, שנכנעו ליוונים החזקים 85:82 עם הבאזר וספרו הפסד שלישי ברציפות ביורוליג במסגרת המחזור הרביעי.

אלייז'ה בראיינט הוסיף: זה היה משחק קשה שהוכרע בזריקה האחרונה, אני חושב ששיחקנו היטב והבחו קלע זריקה קשה וצריך להוריד בפניו את הכובע אבל אני חושב שאנחנו משתפרים ואנחנו מתרכזים בלהשתפר ממשחק למשחק, זה עצוב להפסיד אבל אלו משחקים שאנחנו ננצח בהמשך העונה, בזמן שאנחנו ממשיכים להשתפר בכל יום ויום ולהקנות לעצמנו הרגלים חיוביים".

עוז בלייזר: "הסיום עצמו של המשחק מאוד מאכזב. הרגשתי שהיינו יכולים לנצח במשחק וזאת הייתה המטרה שלנו מהרגע שהתחלנו אותו ועד הרגע האחרון. האמנו בזה. נכנסה להם שלשה מאוד קשה אבל זה חלק מהמשחק. אני גאה בחבר'ה, בדרך שנלחמנו, ומפה יש לנו רק דרך אחת ללכת בה - וזה למעלה ולנצל את הרוח שהבאנו היום ואת האחדות. התקדמנו לדעתי מהמשחקים הקודמים וצריך עכשיו לעלות למעלה, העונה עוד ארוכה ואני בטוח שננצח את המשחק הבא"