מכבי תל אביב אכזבה את עצמה ואת אוהדיה כשלא הצליחה לשמור על היתרון, נגררה להארכה והפסידה לאולימפיאקוס בהיכל מנורה מבטחים. לצהובים אין יותר מדי זמן להתאבל על ההפסד ויוכלו לתקן הערב (חמישי) ב-21:05 מול באסקוניה. המאמן יאניס ספרופולוס ערך מסיבת עיתונאים לקראת המשחק, אשר הועברה בשידור חי באתר.

ספרופולוס אמר: “אנחנו מכבדים את באסקוניה, אבל המטרה שלנו היא להתאושש מההפסד ולהיות מוכנים. זו המטרה שלנו. הפסדנו בקרב אחד אבל המלחמה עדיין חיה וקיימת במפעל. מוכנים כדי להמשיך להתחרות. יש עליות וירידות לכל קבוצה ביורוליג. יש משחקים שנראינו פחות טוב, אנחנו מרוכזים בצוות שלנו. מכבדים את כל היריבות אבל זה תלוי בנו. יש משחקים מסוימים שאנחנו באים טוב בצורה הגנתית, כמו המשחק הראשון מול באסקוניה, ויש משחקים שאנחנו חדים יותר בהתקפה. אנחנו צריכים למצוא את האיזון כדי שנשחק טוב גם בהגנה וגם בהתקפה. זה המפתח לניצחון”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
"יש עליות וירידות לכל קבוצה ביורוליג"

היכולת של יובל זוסמן: “השחקנים שחזרו מפציעה עדיין לא בשיא הכושר שלהם, גם ג’ון דיברתולומאו וגם עומרי כספי. באופן כללי הם מוכנים לשחק, אבל צריכים את הזמן כדי לחזור לכושר. אנחנו מאמינים בהם, סומכים עליהם ומאחוריהם. אנחנו צריכים לשחק התקפה הרבה יותר טובה מחר, המחצית הראשונה שלנו מול אולימפיאקוס הייתה טובה מאוד גם בהגנה וגם בהתקפה, אנחנו צריכים יציבות, לטפל בדברים הקטנים שעלו לנו בהפסד".

סקוטי ווילבקין (איציק בלניצקי)סקוטי ווילבקין (איציק בלניצקי)

כריס ג’ונס הוסיף: “המאמן עבד איתנו על פרטים נוספים, להיות מרוכזים בהגנה ובהתקפה. אנחנו מרוכזים בעצמנו. צריכים לשפר את הדברים שלא עבדו. אין תירוצים, אנחנו צריכים לשחק טוב יותר. אין פה שחקנים אנוכיים, יש דברים שקורים תוך כדי משחק וזה חלק מזה”.

כריס ג'ונס (איציק בלניצקי)כריס ג'ונס (איציק בלניצקי)

אנטה ז’יז’יץ’ אמר: “זה קשה להצביע על מה לא עבד, צריכים להיות מרוכזים יותר. בכל משחק אנחנו צריכים לנצח, לא שמשנה מה המפעל או מי היריבה. אני חיובי שאפשר לעשות את זה, יש עוד מספיק זמן. הפסדנו הרבה משחקים בשניות הסיום, לפעמים בכדורסל אין מזל בסיום. לפעמים אתה קולע ברגע האחרון ומנצח, ולפעמים מחמיץ ומפסיד. צריכים לשמור על ריכוז ולמצוא את הדרך הנכונה ביותר בשלבים המכריעים”.

סקוטי ווילבקין (איציק בלניצקי)סקוטי ווילבקין (איציק בלניצקי)
בלייזר, ספרופולוס, קלויארו ודיברתולומאו (איציק בלניצקי)בלייזר, ספרופולוס, קלויארו ודיברתולומאו (איציק בלניצקי)
ספרופולוס ושחקני מכבי ת"א באימון (איציק בלניצקי)ספרופולוס ושחקני מכבי ת"א באימון (איציק בלניצקי)