הפועל ירושלים תצא הלילה (בין ראשון לשני) לטורקיה לקראת המשחק מול טורק טלקום ביום שלישי במחזור הפתיחה של ליגת האלופות של פיב”א, כאשר שחקני הקבוצה ואנשי המועדון ערכו בדיקות קורונה לקראת הטיסה במהלך אימון הקבוצה שנערך בהיכל המיתולוגי במלחה.

בעלי הקבוצה, אייל חומסקי, התייחס להכנות לפתיחת העונה האירופית ואמר: “אני לא חושב שיש יותר משקל על העונה ספציפית בליגת האלופות, אנחנו לא נצטרך לחשב מסלול מחדש. אני חושב שקבוצה נמדדת בשאיפות שלה ובמטרות שהיא שמה ואם היא עושה את כל מה שהיא צריכה כדי לעמוד במטרות. אני חושב שלקחת את העונה הקודמת, שנת הקורונה, כאיזה שהוא מדד למשהו, זה פשוט לא רציני. העונה אי אפשר לדעת לאיפה כל הדבר הזה ילך עם כל הבלאגן של הנסיעות, המחלות והבדיקות”.

אייל חומסקי (איציק בלניצקי)אייל חומסקי (איציק בלניצקי)

המטרות בצל הקשיים: “אני לא בא עם תירוצים, אנחנו באים לקחת את הגביע, זה לא משהו שבכלל אני מגמגם כשאני אומר. אבל הכי חשוב זה להסתכל על המקום הראשון, לא להוריד את העיניים מהמקום הראשון ולעשות את הכל, אבל הכל, כדי להיות שם. נכון, עד עכשיו לא עמדנו בזה, אבל אני מבטיח שנעשה הכל כדי להיות שם”.

אדם אריאל, כריס קרמר ומלקולם היל (איציק בלניצקי)אדם אריאל, כריס קרמר ומלקולם היל (איציק בלניצקי)

הכסף של רשת הביטחון שטרם נכנס: “זה כבר לא שאלה שנצטרך להשקיע יותר כסף, אני רוצה לפנות לשר האוצר ישראל כ”ץ ולשר הספורט חילי טרופר. היינו לפני שלושה וחצי חודשים בהסכם שאמרתם שתהיה רשת ביטחון, עד עכשיו לא קרה כלום. הקבוצות מתמוטטות, אין מילה אחרת, בבקשה תעזרו לנו”.