אחרי שלקחו לעצמם קרוב לשבוע על מנת להתאושש מאז ההדחה הכואבת בחצי גמר הפלייאוף ב-100:97 הדרמטי מול מכבי ראשון לציון, בשורות מחזיקת הגביע הפועל ירושלים מתחילים להרים הילוך בהכנות לקראת עונת 2020/21, כאשר מסתמן כי קברניטי המועדון החליטו כי ברצונם להמשיך את ההתקשרות עם המאמן עודד קטש גם בעונה הבאה והצדדים ידונו על חוזה חדש.

על אף האכזבה הגדולה עם סיומה הדרמטי והכואב של העונה בפעם השלישית ברציפות בשלב חצי גמר הפלייאוף, מול הפועל חולון ב-2018 ומול מכבי ראשון לציון ב-2019 ו-2020, במועדון מבינים כי הקבוצה הושפעה רבות ממשבר הקורונה ולא הייתה חזקה כשהייתה לפני פרוץ המגפה, כאשר עזיבתם של ג’ייקובן בראון וטיישון תומאס טרפה את הקלפים. 

עודד קטש (אורן בן חקון)עודד קטש (אורן בן חקון)

למרות שלאחר ההדחה היה נראה כי מעמדו של קטש התערער, במועדון מעריכים מאוד את המאמן בן ה-45 והחליטו כי ברצונם לראות את קטש, שחזר לפני שנתיים וחצי, בפברואר 2018, לקדנציה שנייה במועדון והוביל את ירושלים לזכייה בשני גביעי מדינה רצופים בעונה שעברה וכמו כן, גם העונה.

לאחר שיחתום על חוזה לעונה נוספת, קטש יחל בבניית הסגל החדש לקראת עונת 2020/21 וכמו כן, לקראת טורניר הסיום של ליגת האלופות של פיב”א, אשר מתוכנן לסוף חודש ספטמבר.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
כך תתכוננו לאימון כמו שחקני NBA