במשחקו האחרון של עודד קטש על הקווים, לפני העזיבה לפנאתינייקוס, הפועל ירושלים סיימה את הקדנציה שלו בטעם מעט חמוץ עם הפסד מותח 78:77 לטורק טלקום בארנה, אחרי דקות סיום בהן הקבוצה מהבירה קפאה ואיבדה יתרון דו ספרתי בדרך להפסד, ולא הבטיחה עלייה עדיין. בסיום ההתמודדות, בירושלים ערכו טקס פרידה לקטש לפני העזיבה לקבוצה הירוקה.

עודד קטש אמר: “לא ככה רציתי לסיים. התחושה קשה. המשחק הלך לכיוון שלנו ושלטנו אבל לא ידענו לסיים אותו כמו שצריך. זה שילוב גם של לחץ, יודע שהשחקנים רצו את זה בשבילי. החטאנו סלים קלים והמשחק התהפך עלינו. התחושה לא טובה, מאוד מקווה שהחבר’ה יעשה את העבודה בלימוז’ ויעלו כי זה פספוס גדול. יש פה קבוצת כדורסל שהפסידה משחק חשוב”.

תמיר בלאט וטיישון תומאס חוגגים (אורן בן חקון)תמיר בלאט וטיישון תומאס חוגגים (אורן בן חקון)

קטש הוסיף: “אי אפשר לסכם כרגע. ההחלטה לא הייתה פשוטה, לעזוב מקום שאני אוהב, נהנתי ונתן לי המון. אני לא בזמן של לתת הצהרות, האמת שהאוהדים בשבוע האחרון נתנו לי חיבוק גדול, הם חסרים לנו כמובן השנה מאוד. היו רגעים מדהימים בעיקר בזכותם. אתגעגע לאוהדים, לארנה מלאה, לאנרגיות, יש הרבה דברים להתגעגע אליהם. אנשים נפלאים, שחקנים נהדרים שזכיתי לאמן. השתדלתי להשאיר הכל לאחרי המשחק, הייתי מרוכז במשחק הזה קודם כל. יהיה לי קשה להתאושש מהסוף הזה”.

עוד אמר: “הרגשתי שלטנו במשחק, אבל התקשינו התקפית וברבע הרביעי איבדנו ביטחון, פספסנו 5-6 ליי אפים קלים, איבדנו שלושה כדורים, הדברים הקטנים גרמו לנו לאבד את זה. אני לא יודע איך לסכם תקופה ארוכה כזאת, ברור שרצינו לסיים בתחושה אחרת, יכולנו לעלות ואיבדנו את זה והתחושה קשה, אז זה לא הרגע לסיכומים אחרי הפסד. אמרתי לשחקנים שחשוב לי לראות אותם מצליחים ומנצחים במשחק הבא. אני מרגיש שזכיתי להיות כאן, על ההזדמנות הזאת והחיבוק הגדול מההנהלה, הקבוצה והקהל, הם מבינים אותי. זה לא היה שבוע קל מבחינתי, היו הרבה התלבטויות, אבל בסופו של דבר קיבלתי בלב חצוי את ההחלטה לקחת את ההזדמנות הזאת. אני מגיע לקבוצה שאני מכיר ומרגיש מוכן לאתגר הזה ואחת הסיבות שאני מוכן היא הפועל ירושלים והתקופה כאן. זה כמו משפחה, כל יום הגעתי לכאן וזה כמו בית, בשנתיים וחצי האחרונות עם האופי המיוחד של השחקנים גם זה היה אפילו מיוחד יותר, בנינו פה משהו גדול”.

עודד קטש (אורן בן חקון)עודד קטש (אורן בן חקון)

“לפעמים יש תחושת פספוס, אבל במבט לאחור אני יכול להיות מאוד גאה ותמיד תהיה לי פינה מיוחדת להפועל ירושלים וארגיש חלק מהמשפחה. אני סומך על כולם פה שירושלים תמשיך להצליח. אני חושב שהעבר שלי בפנאתינייקוס עזר לי לקבל את ההזדמנות הזאת, זו הייתה החלטה קשה, אבל אולי זו הזדמנות שלא תחזור ולכן החלטתי ללכת על זה, זה אתגר מבחינתי. אני אתגעגע בעיקר לאנשים, בין אם זה לקהל והשירים שעדיין מתנגנים פה בארנה. גם מתקופת אורי אלון ואחרי זה אייל חומסקי וגיא הראל, זה לא מובן מאליו להרגיש את האהבה הזו והתמיכה הזו. היו גם אכזבות, הכי הרבה זה עם הקורונה שתפסה אותנו ככה לא מוכנים, היינו קבוצה מחוברת, אבל זה ימשיך ככה. מאז הקורונה קרו כמה דברים, אבל אני בטוח שהפועל ירושלים תחזור למוטב”.

גיא הראל אמר: “עשינו דברים יפים ביחד ורצינו להמשיך. קטש קיבל הצעה טובה. אני שמח שהבאנו מאמן ברמה של אדומאיטיס. אנחנו מערכת חזקה ויש לנו חדר הלבשה חזק עם שחקנים שרוצים לעבוד ומבינים את הסיטואציה. כולנו פה לתמוך בו ולעשות את זה קל יותר. יהיו התאמות ושינויים שנעשה, אבל בואו נזכור שאנו קבוצה בריאה. השחקנים ניגשו ואמרו שיהיה בסדר”.

טיישון תומאס אמר: “זה מאכזב, רצינו לסיים את הסיפור הפעם. לא שיחקנו כמו שרצינו בדקות האחרונות. אני עדיין לא יודע מה אגיד לקטש, יהיה לנו את הזמן שלנו להיפרד ממנו כמו שצריך”.