שביעות רצון בהפועל תל אביב לאחר הניצחון אמש (ראשון) 67:77 על בני הרצליה במסגרת הליגה הבלקנית. חניכיו של יאניס קאסטריטיס הובילו במרבית שלבי המשחק ובסביבת המועדון מרוצים מאוד מאיך שהקבוצה נראתה בשני צידי המגרש.

אצל האדומים כבר מסתכלים קדימה והערב יעקבו מקרוב אחרי משחקי גביע ווינר היות ולתוצאה במשחק שבין הפועל חולון לגלבוע גליל תהיה השפעה ישירה על סדר המשחקים של הקבוצה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קאסטריטיס: מה שהיה עם ים מדר זה היסטוריה

בצד האדום של תל אביב מודעים לעובדה כי תיתכן עבורם הפוגה רצינית עד למשחק הבא שלהם, אך למרות שהם יכולים למצוא את עצמם בסיטואציה בה המשחק הבא יכול להיות רק במסגרת גביע המדינה, בהפועל לא בדיוק מודאגים וזאת על אף העובדה שניצחון של הפועל חולון על גלבוע גליל יסדר להם 10 ימים עד למשחק בגביע המדינה, שייתן את אות הפתיחה לרצף משחקים צמוד במיוחד.

למרות הניצחון היפה על הרצליה, האדומים ביקשו להזכיר דווקא את המשחק הקודם מול הפועל חיפה והצביעו על כך שהבעיה הייתה העובדה ששיחקו עם מוביל כדור אחד לאור התקרית שהייתה עם ים מדר. במועדון הסבירו כי עם שני מובילי כדור הדברים נראים טוב יותר ואמרו בפה מלא כי פשוט הגיע להם לנצח. ובאשר למדר? בהפועל היו מאוד מרוצים מיכולתו ואמרו כי כל הסיפור כבר נחלת העבר.

בר טימור וים מדר (איציק בלניצקי)בר טימור וים מדר (איציק בלניצקי)

אותו מדר סיפר לאחר המשחק: “אנחנו עובדים ממשחק למשחק ורוצים להיות יותר טובים, אנחנו רק בהתחלה ורוצים לבנות, להתקדם ולהשתפר. אני מאמין שזה יהיה יותר טוב ועל זה אנחנו נשים את הדגש. אני לא יצאתי מהפועל תל אביב ואני לא חושב שזה יותר מדי קשה לחזור, לא הייתי באימונים האחרונים כי הייתי צריך והפועל עזרה לי ותמכה בי ואני מודה לה על זה”.

על יכולת הקליעה מבחוץ: “זה יבוא אני לא דואג, כשזה יבוא זה יבוא. אני עובד קשה בשביל שזה יהיה ברמה הכי גבוהה שיש ואנחנו ממש לא מסתפקים במה שהיה היום. אנו יכולים לעשות ולתת הופעות יותר טובות בשביל לעזור לקבוצה וגם לעצמי ואני חושב שצריך להמשיך לעבוד להתאמן ולהשתפר".

ים סיכם בנוגע לגרף השיפור של הקבוצה: “אני חושב שהיה לנו ‘פוזשנים’ הגנתיים והתקפיים מצוינים, עמדנו במה שרצינו, הגענו עם תוכנית משחק מסוימת ואני חושב שעשינו עבודה טובה. הם קלעו 67 נקודות, עבדנו טוב בהגנה, יש כמובן טעויות שצריך לעבוד עליהן ולתקן וללמוד מהן אבל בסך הכל עשינו עבודה טובה”.