אכזבה בהפועל תל אביב לאחר ההפסד אמש (חמישי) 94:90 להפועל חיפה במסגרת הליגה הבלקנית. האדומים ניסו להתנחם בנקודות האור שראו במשחק כמו זו של בר טימור שבלט מעל כולם. בסביבת הקבוצה מודעים לכך שיש עדיין עבודה רבה לפניהם וכי ההגנה לא בדיוק תפקדה מול חניכיו של אלעד חסין. 

מבט בסטטיסטיקת המחצית הראה שג'ון דיבלר זרק בסך הוכל שלוש פעמים לסל, כשמשחקן כמוהו מצופה לזרוק יותר, אך עם סיום המשחק נרשם שיפור בגזרה הזו מה שדווקא השביע את רצונם של אנשי הקבוצה שמספרים כי הגארד/פורוורד ממשיך להיכנס לקצב.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קאסטריטיס: "לא הופענו בדרך הנכונה"

חניכיו של יאניס קאסטריטיס כבר הצליחו לחזור למשחק אך סדרת טעויות ועיקרן חוסר סגירה לריבאונד הביאו בסופו של דבר את קבוצתו של חסין להבטחת הניצחון. האדומים כמובן שלא היו מרוצים מסדרת האירועים בהם ג'ייסון סיגרס לקח בפוזשן אחד מספר ריבאונדים בהתקפה, וכבר עכשיו מודים כי הריבאונד כפי שמסתמן זו אחת הבעיות הגדולות של הקבוצה אשר עדיין מחפשת את הערב בו תוריד 40 ריבאונדים.

הבעיות בריבאונד לא היו היחידות ועוד ציינו בצד האדום של ת”א כי הייתה להם בעיה להתמודד עם הלחץ על הכדור מה שפגע בהם. נוסף על כל הבעיות שעלו בהגנה, לקראת סיום המשחק נפצע בר טימור בשריר התאומים. בקבוצה מבינים כאמור כי יש מה לשפר, אך כל הדברים שהיו טובים יותר או פחות, תפסו חשיבות משנית לאחר התקרית עם ים מדר שישב על אזרחי בספסל הקבוצה. 

ים מדר (איציק בלניצקי)ים מדר (איציק בלניצקי)

בהפסקת המשחק כאשר הקבוצה ירדה לחדר ההלבשה, מדר, הקפטן של הקבוצה, נשאר על הפרקט ועלה על האופניים ושוחח בטלפון. בפסקי הזמן הגארד הצעיר ששמו כיכב בכותרות לאחר שהחליט לא להגיע לאימוני הקבוצה אמנם התקרב לחבריו במהלך פסקי הזמן אך משהסתיים המשחק התיישב על השלטים האלקטרוניים בצד של ספסל קבוצתו. במועדון מבינים את הימים הסוערים ומנסים דווקא להרגיע את הרוחות עד כמה שצריך ולפחות כלפי חוץ מראים כי הם שמו את הימים הסוערים ואת התקרית כולה מאחוריהם.    

לאחר המשחק אמר בר טימור: "לא שמרנו, הכי פשוט שיש. היו לי כמה פעולות נוראיות בהגנה, נצטרך להפיק מזה את הלקחים, עשינו את זה בהרצליה טוב מאוד, נתחיל לעבוד על זה ממחר. אני מרגיש טוב, סיטואציה אחרת, אני נמצא כאן במשהו שונה, אני פחות האישיו, משחק שהיינו צריכים לנצח. לא היינו נראים טוב הגנתית, אבל בהרצליה נראינו טוב יותר. התקופה הזו הייתה מוזרה, התרכזנו באירופה, עצרנו ועכשיו מתחילים שוב. יש לנו שבוע וחצי עד תחילת העונה, צריכים להשתפר".