אחרי שסיים את עונתו הראשונה בריאל מדריד עם תואר האליפות ורגע לפני הגומלין מול מנצ’סטר סיטי בליגת האלופות, בלם הבלאנקוס אדר מילטאו (22) התראיין לתקשורת הספרדית, סיכם את העונה ונערך למפגש הגורלי מול הקבוצה של פפ גווארדיולה.

תחילה סיפר הברזילאי על הרגע בו הבין שיגיע לריאל: “הייתי בבית וקיבלתי טלפון מהסוכן שלי, זו הייתה שמחה מדהימה, הרגשה אדירה. זה נתן לי את האישור שעשיתי עבודה טובה בפורטו והמועדון הגדול ביותר בעולם מתעניין בי. חגגתי עם המשפחה. איקר קסיאס ופפה, איתם שיחקתי בפורטו, לימדו אותי מה זה ריאל מדריד, כמה המועדון הוא גדול וחשוב”.

איקר קסיאס (רויטרס)איקר קסיאס (רויטרס)

הילדות: “לא חשבתי הרבה על כדורגל, זה לא היה העיקר באותה תקופה. אהבתי לרכב על אופניים ולשחק עם חברים. למעשה, כששיחקתי כדורגל עם החברים בשכונה הייתי בכלל שוער. אבא שלי משך אותי לכדורגל, הייתי טוב בנערים ואמרו שיש לי פוטנציאל להגיע רחוק מאוד”.

חבריו לחדר ההלבשה: “אני מסתדר עם כולם, כל השחקנים נותנים תחושה טובה ויש פה כמה ברזילאים שזה עוזר כמובן. קאסמירו הוא האדם שמדבר איתי יותר מכולם, הוא נותן לי ביטחון, יש בנינו חברות גדולה”.

קאסמירו (רויטרס)קאסמירו (רויטרס)

השנה בריאל: “קודם כל התרשמתי מאוד לראות את סרחיו ראמוס, ראיתי אותו רק דרך הטלוויזיה ולא הבנתי כמה הוא מדהים ושהתשוקה שלו היא אדירה. גם טוני קרוס ולוקה מודריץ’ מקצוענים ברמה הגבוהה ביותר. זה המועדון הגדול בעולם, מרגישים את זה ברחובות”.

אדר מיליטאו במאבק על הכדור (רויטרס)אדר מיליטאו במאבק על הכדור (רויטרס)

מיליטאו גם חזר לתחילת העונה עת שהוצג בברנבאו על ידי ריאל, באותה מסיבת עיתונאים זכורה בה הרגיש מסוחרר ונאלץ לסיים את השיחה עם התקשורת: “מעולם לא הייתי עם כל כך הרבה עיתונאים ומצלמות, בשלב מסוים ראיתי את כולם מסתכלים אליי ומקליטים אותי, התרגשתי מאוד, פשוט לא יכלתי לדבר”.

הזכייה באליפות: “אי אפשר להסביר את התחושה של התואר. זה היה מדהים, אושר שלא חוויתי בכדורגל. בתקשורת תמיד מדריד על ריאל מדריד, לא משנה מה קורה. זה מועדון שמושך תקשורת מכל העולם, התחושה היא מדהימה”.

אדר מילטאו חש ברע במהלך מסיבת העיתונאים (רויטרס)אדר מילטאו חש ברע במהלך מסיבת העיתונאים (רויטרס)

הגומלין מול סיטי בהיעדרו של ראמוס שהורחק: “זה אתגר קשה מאוד, ראמוס לא יהיה שם ואני אתן את הלב שלי, אעשה את הכול כדי למלא את החסר. זו ההזדמנות שלי להראות שאפשר לסמוך עליי ברגעים גדולים”.

אדר מיליטאו (La Liga)אדר מיליטאו (La Liga)