אתלטיקו מדריד פתחה את העונה שלה בליגה הספרדית בצורה הכי טובה שיכולה להיות, ורשמה 1:6 גדול על גרנאדה בוונדה מטרופוליטנו אתמול (ראשון). לואיס סוארס גנב את ההצגה עם צמד ובישול כמחליף, ודייגו קוסטה שהבקיע את השער הראשון של הקולצ’ונרוס עדיין לא מעכל שהאורוגוואי איתו בקבוצה.

“יש תחרות בהתקפה, היו פה שחקנים כמו דויד וייה, אדריאן וראול גארסיה”, אמר קוסטה, “שמעתי שרצו למכור אותי, לא רוצה להילחם במועדון, ואם אשאר אני אלחם. סוארס? זה טוב מאוד שהוא כאן, אחד ירביץ ואחד ינשוך. יש לנו מזל שיש לנו אותו, אני לא מבין איך ברצלונה שחררה אותו”. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
1:6 ענק לאתלטיקו, צמד לסוארס בבכורה!

החלוץ הספרדי הוותיק הוסיף: “הוא יעזור לנו עם שערים וגם במגרש, יש לו רוח של לוחם והוא רעב לזכות בתארים. אני מקווה שנוכל לסיים את העונה הזאת עם תואר בשביל האוהדים, אבל כרגע מסתכלים על זה משחק אחרי משחק. ברור שיש תחרות, אבל אנחנו בסופו של דבר חברים לקבוצה”. 

גם המאמן דייגו סימאונה התייחס לבכורה המוצלחת של האורוגוואי: “שני השערים לא בלטו לטובה עבורי כמו המסירות שלו, הריצות והתנועה. יש תחרות מאוד בריאה בסגל, ואם השחקנים יקבלו בהבנה את כמות הדקות שניתנות להם אני בטוח שנתחרה היטב בהמשך העונה”.

לואיס סוארס חוגג (La Liga)לואיס סוארס חוגג (La Liga)