לואיס סוארס סיפק אתמול (ראשון) הצגת יחיד ב-20 דקות בלבד על המגרש בבכורה שלו באתלטיקו מדריד, כשכבש צמד יוצא מן הכלל ואף בישל בנגיעה הראשונה שלו בכדור ב-1:6 הפנטסטי של הקולצ’ונרוס על גרנאדה בוונדה מטרופוליטנו במשחק הראשון שלהם לעונה בליגה הספרדית. התגובות להופעה הנהדרת של האורוגוואי היו בהתאם.

האורוגוואי אמר אחרי הצמד: “לפעמים זה טוב עבור שחקן לעשות שינויים, הגעתי למועדון שקיבל אותי נהדר, קיבלתי רושם טוב מהקבוצה. למה בארסה ויתרה עליי? היו צריכים שם גם שינוי, יש סיטואציות שמגיע הזמן לעשות רענון. אני מאושר מהבכורה, ושמח על שלוש הנקודות”. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
1:6 ענק לאתלטיקו, צמד לסוארס בבכורה!

עוד הוסיף ה’-9’ החדש של הקולצ’ונרוס, שהפך לראשון במאה ה-21 שכובש צמד ומבשל במשחק הבכורה שלו במועדון ממדריד: “העונה עוד ארוכה, כמובן שזה משמח לכבוש צמד בבכורה, כשאנחנו ביחד אפשר להשיג דברים נפלאים, אני מבקש מהאוהדים שלא היו יכולים להגיע לוונדה מטרופוליטנו לתמוך בנו מרחוק”.

לואיס סוארס חוגג (La Liga)לואיס סוארס חוגג (La Liga)

ב’אס’ נכתב: “סוארס חזר לנשוך – ברצלונה תוהה אם עשתה טעות אחרי שסוארס עלה מהספסל והזכיר לכולם שהוא רחוק מסיום דרכו בכדורגל. החלוץ השפיע מיידית ועלה עם הרבה מטען ומוטיבציה להוכיח”. ב’מארקה’ בחרו לפרגן גם לז’ואאו פליקס שהיה טוב מאוד, כשבשני העיתונים ההצגה של אנסו פאטי בברצלונה קיבלה במה מאוד קטנה. 

ב’מארקה’ בחרו גם כן בתמונה גדולה של ‘אל פיסטולרו’ על השער וכתבו: “סוארס וז’ואאו הזניקו את אתלטיקו. בכורה חלומית לסוארס מול גרנאדה עם שני שערים ובישול ב-20 דקות, פליקס גם כבש ובישל. דייגו קוסטה אישר שישאיר את ההחלטה על עתידו בידיים של המועדון”. 

כותרות העיתונים בספרד (מערכת ONE)כותרות העיתונים בספרד (מערכת ONE)
לואיס סוארס חוגג (La Liga)לואיס סוארס חוגג (La Liga)