הסיבוב השלישי בגביע האנגלי סיפק לנו כבר לא מעט הפתעות, כאשר הערב (שני) נרשמה הפתעה נוספת, אם כי לא על כר הדשא, אלא בשמיים שמעל לאצטדיון, כאשר משחקה של ווסטהאם מול סטוקפורט קאונטי מהליגה החמישית נעצר למספר דקות בעקבות מופע זיקוקין דינור. לאחר חידושו של המשחק, ווסטהאם הצליחה להשיג שער ניצחון בדקות הסיום ועלתה עם 0:1 לשלב הבא, בו תפגוש את דונקסטר רוברס מהליגה השלישית.

בסביבות הדקה ה-16, החלו להישמע קולות נפץ, כאשר רק לאחר שהסתכלו מעלה, שחקני שתי הקבוצות גילו מופע זיקוקים מרהיב, שככל הנראה התקיים על מנת לכבד את האירוע המיוחד באצטדיון אדג’לי פארק הביתי של הקבוצה הצנועה מהליגה החמישית באנגליה, אשר ממוקם בפרברי מנצ’סטר. 

הזיקוקים בשמי סטוקפורט (רויטרס)הזיקוקים בשמי סטוקפורט (רויטרס)

השופט מייק דין נאלץ לעצור את המשחק לכ-2 דקות והגיב בנעשה מעל לראשו בחיוך נבוך ומשועשע למדי, עד שהסתיים מופע הזיקוקים והתאפשר חידושו של המשחק.

בחזרה למשחק, לאחר שהתקשתה לאורך רוב שלבי המשחק, בדקה ה-83 הגיע הרגע לו ווסטהאם חיכתה ונמנעה מהארכה, כאשר המאמץ ההירואי של סטוקפורט הקטנה הסתיים בשברון לב כשהרמה של ג’ארוד בואן המחליף מצד ימין מצא את ראשו של הבלם קרייג דוסון, שנגח ממרחק שמונה מטרים בעוצמה לפינה השמאלית של בן הינצ’ליף, שלא הצליח להושיע. הפטישים שמרו על היתרון עד לסיום ועלו לשלב הבא, כאשר אם יגברו על דונקסטר, יפגשו בשמינית הגמר את המנצחת בין מנצ’סטר יונייטד לליברפול.