פפ גווארדיולה רשם אתמול (ראשון) את אחד מהערבים הקשים ביותר שלו בקריירה כמאמן. קבוצה שלו ספגה חמישייה אחרי 686 משחקים שלו על הקווים, כשמנצ’סטר סיטי הובסה 5:2 בבית נגד לסטר הנהדרת, הרבה בזכות שלושער של ג’יימי ורדי, השני שלו בקריירה נגד הקטאלוני.

המאמן ניסה להסביר את התוצאה ההזויה: “היו לנו בעיות בהתקפה, זה קורה לנו לפעמים נגד הגנות מהסוג הזה, הם לא לחצו 80 דקות אבל היינו חייבים למנוע מהם להגיע למצבים מסוכנים. הם לא רצו הרבה, אבל כשהם כבר כן עשו זאת היינו צריכים להיות שם. אחרי ה-0:1 לא היינו מספיק חזקים ויציבים, דיברנו במחצית על זה שאנחנו צריכים להימנע מטעויות, ולרוע המזל ספגנו ומשם היה קשה לחזור”.

הקשר הספרדי רודרי בן ה-24 הוסיף: “לדעתי  היה להם מזל. הכדורגל לא היה הוגן עבורנו, אול זאת אשמתנו ואולי זה הכוח שלהם, קשה להסביר את זה. עשינו הרבה דברים טובים כדי לנצח במשחק ולסטר שיחקה עם 11 שחקנים מאחורי הכדור. אני עדיין צעיר ומנסה ללמוד, אבל משחקים כאלה בהם היריבה לא עושה כלום גורמים לך להתבלבל. זו לא הדרך שבה אני רוצה לשחק”. 

גווארדיולה בזבז לא פחות מ-400 מיליון ליש”ט על שחקני הגנה בסיטי, וזו החלוקה – 47.5 על ג’ון סטונס, 52 על בנג’מין מנדי, 45 על קייל ווקר, 57 על אמריק לאפורט, 26.5 על דנילו, 11 על אנחליניו, 60 על ז’ואאו קאנסלו, 41 על ניית’ן אקה וכעת עוד 62 מיליון ליש”ט על הרכש רובן דיאס. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
היורש? צמד לפאטי ב-0:4 של בארסה, מסי כבש