בעלי פאריס סן ז’רמן, נאסר אל-חאליפי שוחח עם רדיו מונטה קרלו על המצב בימים אלה בצל מגפת הקורונה ואם מישהו חשב שהמשבר הזה יחלוף מעל הראש של הקטארים, כנראה מתבדה כעת. “אנחנו עומדים בפני הפסד כספי עצום”, הצהיר העומד בראש המועדון בו משחקים שניים מהשחקנים הנחשקים בעולם: ניימאר וקיליאן אמבפה. 

“ברור שביחס למועדונים אחרים בצרפת, אנחנו חווים קושי כלכלי מופחת, אני יודע טוב מאוד שפ.ס.ז’ לא במצב הקשה ביותר בהשוואה לאחרות, אבל תאמינו לי, אם מסתכלים על זה ממבט של מגבלות כלכליות נוקשות שיש עלינו, ההשפעה של האירועים שמתרחשים, חוסר הוודאות, צריך להתחיל לשים אותנו באותה השורה עם המועדונים האחרים אשר מתקשים. בסוף אנחנו נשרוד את זה, אבל אנחנו עומדים בפני סכנה של הפסד כביר. לא יהיה פשוט לתמרן ולמצוא איזון כספי”, הסביר אל-חאליפי. 

כאשר נשאל על עניין קיצוץ משכורות השחקנים, דבר שטרם קרה במועדון, השיב: “אני מצפה מהם לעשות מאמץ למען המועדון שלהם. הם מודעים לאחריות שמוטלת עליהם”. בנוגע לחידוש העונה השיב: “ב-10 באפריל הוועדה הצביעה כי יש לסיים את הליגה עד ה-25 ביולי עם התחייבות שב-22 באוגוסט, נתחיל את העונה הבאה. זה אומר שכדי לסיים את עונת 2019/20 אנחנו חייבים להתחיל לשחק עד ה-17 ביוני, אחרת לא נצליח”. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בום! 5 השערים הכי יפים של זאלטן בברצלונה

על אפשרויות נוספות שעל הפרק אמר: “מצער אותי שיש דיונים שדולפים החוצה. זה צריך להיות חשאי. לא אהבתי לקרוא שיש מועדונים שרוצים שהליגה הצרפתית תהיה בעונה הבאה מורכבת מ-22 קבוצות. זה משהו שאפילו לא יכול להיות על השולחן. מבחינתי יש ברירה אחת – לסיים את העונה הזו עד תום על ידי קביעת לו”ז מסודר שתואם את המצב הבריאותי. היום אין יותר מועדונים גדולים, בינוניים וקטנים. כולנו אחד, וכולנו צריכים למצוא תכנית שתחזיר את הכדורגל למסלול”.