פאריס סן ז’רמן התבשרה כי בשל ביטול העונה בצרפת, היא זו שהוכתרה כאלופה בפעם השביעית ב-8 שנים ותשיעית בסך הכול. רגע אחרי ההודעה הרשמית על התואר, נשיא הקבוצה, נאסר אל חלאיפי, פרסם את תגובתו הרשמית.

“ברצוננו להקדיש את התואר לצוותים הרפואיים ולכל הגיבורים שעומדים בחזית המאבק בקורונה, אנחנו מעריצים אותם”, אמר הנשיא. “אנחנו מבינים ותומכים בהחלטות שקיבלה ממשלת צרפת על כך שהעונה הסתיימה, הבריאות בראש סדר העדיפויות שלנו”.

נאסר אל חלאיפי (רויטרס)נאסר אל חלאיפי (רויטרס)

עוד הוסיף: “מודה לשחקנים, למאמן, הצוות הטכני, הרפואי ולכל עובדי המועדון על עבודתם האדירה, התואר הוא תגמול לעבודה הקשה של כולם. בזמנים קשים אלה, אני מקווה שהתואר יביא מעט אושר לכל האוהדים שלנו ואני אסיר תודה על התמיכה שלהם בקבוצה. נחגוג את התואר עם כולם כשיתאפשר לנו”.

גם ניימאר התייחס לחגיגות התואר: “עונה נוספת של הליגה, שמחים להישאר אלופים. ברכות לכל חבריי לקבוצה ואנשי הצוות של המועדון”.

אמבפה ושחקני פ.ס.ז' חוגגים את האליפות ברשת

מהצד השמח, לזה שקצת פחות. מונאקו סיימה במקום התשיעי ומחוץ לאירופה ושחקנה, ססק פברגאס, התייחס לכך: “כעסתי על הבשורה הזו בגלל שבמשחק האחרון לפני שהעונה הופסקה הפסדנו לניס בדקה ה-92, אלו נקודות שיכולות היו לשנות הכול. היום חשבנו על המשחק ההוא כל השחקנים”.

יחד עם זאת, הקשר משוכנע: “אם הם קיבלו את ההחלטה הזו אז כנראה שהיא נכונה. הבריאות היא מעל הכול, אני לא רואה איך ימשיכו לשחק במקומות אחרים. הבעיה בצרפת הייתה גדולה יותר בגלל ששחקן של מונפלייה היה בטיפול נמרץ בגלל הקורונה (ג’וניור סאמביה)”.