כריסטיאנו רונאלדו לא יכול להפסיק לכבוש. הפנומן הפורטוגלי של יובנטוס מצא את הרשת גם אתמול (ראשון) במסגרת המחזור השני בסרייה א’, ועשה זאת פעמיים, כשהשערים שלו הצילו נקודה יקרה לקבוצתו, שסיימה ב-2:2 בעשרה שחקנים נגד רומא באולימפיקו. CR7 הגיע בכך ל-450 שערי ליגה בחמש הליגות הבכירות.

איזה משחק נפלא קיבלנו בבירת איטליה. אדריאן ראביו גרם לפנדל, וג’ורדן ורטוט דייק מהנקודה הלבנה כדי לתת יתרון מפתיע לזאבים. יובה לא ויתרה, ו-CR7 סחט פנדל וגם כבש אותו בדקה ה-43, אולם בתוספת הזמן של המחצית הראשונה ורטוט השלים צמד במתפרצת אחרי מסירה טובה של הנריק מחיטריאן וסיומת נפלאה נגד וויצ’ך שצ’סני.  

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
לא נגמר: צמד לרונאלדו, 2:2 ליובה עם רומא

אחרי שארתור עלה לבכורה מהספסל (58), בדקה ה-62 הגברת הזקנה של אנדראה פירלו הסתבכה בגדול, כשאדריאן ראביו הכשיל בצורה חסרת אחריות את מחיטריאן וראה כרטיס צהוב שני ואדום. דווקא כשנראה היה שהחיסרון המספרי יוליד ניצחון למארחת, הגיעה הדקה ה-69, אז דנילו הגביה טוב לאזור תיבת החמש ורונאלדו התרומם מעל הבלמים ובנגיחה אופיינית, שמזכירה מעט את השער מהעונה שעברה נגד סמפדוריה, שם את הכדור בפנים אחרי שריחף באוויר וחילק את הנקודות.

כריסטיאנו רונאלדו כובש (רויטרס)כריסטיאנו רונאלדו כובש (רויטרס)

הפורטוגלי עבר בכך את גונסאלו היגוואין והוא כבר עם 67 שערים ביובנטוס לעומת ה-66 של הארגנטינאי, ששיחק הרבה יותר ממנו. הוא כבש בשני המחזורים הראשונים בפעם הרביעית בקריירה (עשה זאת גם ב-2009, 2011, 2014), והוא ממשיך להיות הכובש הבכיר של 2020 (31 גולים). כבר 14 שנים רצופות שהוא מבקיע מעל 30 שערים בשנה קלנדרית.  

שחקני יובנטוס חוגגים עם כריסטיאנו רונאלדו (רויטרס)שחקני יובנטוס חוגגים עם כריסטיאנו רונאלדו (רויטרס)
שחקני יובנטוס חוגגים עם כריסטיאנו רונאלדו (רויטרס)שחקני יובנטוס חוגגים עם כריסטיאנו רונאלדו (רויטרס)
אדריאן ראביו אחרי ההרחקה (רויטרס)אדריאן ראביו אחרי ההרחקה (רויטרס)
ארתור ופדרו (רויטרס)ארתור ופדרו (רויטרס)
אנדראה פירלו וכריסטיאנו רונאלדו (רויטרס)אנדראה פירלו וכריסטיאנו רונאלדו (רויטרס)