יממה לאחר שהקאמבק המרגש הפך רשמי ובו אנדראה פירלו חזר למועדון בו עלה לגדולה, יובנטוס, עם מינויו למאמן הקבוצה עד גיל 23, קשר העבר האגדי הוצג היום (שישי) אצל הביאנקונרי במסיבת עיתונאים חגיגית.

תחילה היה זה הנשיא אנדראה אניילי שהגיב לצירוף של פירלו: “ברוך הבא חזרה למועדון, זה העבר שלך וגם העתיד. שמחים מאוד לראות דמות כזו אצלנו, זה מרגש מאוד. גאים לקבל את פניו של פירלו, הוא מתחיל את הדרך החדשה שלו בפרויקט שלנו”.

לאחר דברי הנשיא, פירלו עצמו דיבר: “האמת, הייתי משחק היום בשמחה בקבוצה. אני אוהב את סגנון המשחק של מאוריציו סארי, זה מתאים לסגנון שלי. אני מתגעגע כמובן לכדורגל, אבל כעת יש אתגרים חדשים”.

האיטלקי המשיך: “עקבתי אחרי הצמיחה של הקבוצה עד גיל 23, אני רואה מה עושים במועדון וכמה משקיעים, אני אוהב את זה. יובנטוס זו המשפחה שלי, זה היה טבעי עבורי לחזור לכאן. יש לי חלומות ואני שואף להגיע אליהם, אני אסביר לשחקנים הצעירים מה המשמעות של לשחק ביובנטוס”.

אנדראה פירלו מהימים כשחקן (רויטרס)אנדראה פירלו מהימים כשחקן (רויטרס)

פירלו חתם את דבריו: “אני אוהב לקחת אחריות. אני רואה את המאמנים הגדולים בעולם, עם חלקם שיחקתי ואצל חלקם התאמנתי. יש לי ידע שאני רוצה להוציא אותו לפועל. הרבה מהדור שלי הפכו למאמנים”.