עודד קטש התחיל ברגל שמאל את דרכו החדשה בפנאתינייקוס. אקס הפועל ירושלים עמד על הקווים בפעם הראשונה הערב (שישי), כאשר קבוצתו התארחה מול פנרבחצ’ה ביורוליג והובסה 100:74. קטש הספיק לערוך רק אימון אחד עם חניכיו החדשים וזה ניכר באופן ברור על הפרקט, ונראה כי מחכה לו הרבה עבודה בקבוצתו החדשה.

בדקות הראשונות נמניה נדוביץ’ והווארד סנט-רוס שמרו את קטש בעניינים, אך פנאתינייקוס הייתה רכה מאוד בהגנה וביצעה פעולות חסרת אחריות, ובעבר השני הייתה מאוד מבולגנת בהתקפה עם אחוזי קליעה לא טובים. מי שניצלו היטב את הערב החלש של הירוקים הם מרקו גודוריץ’ שתפר 18 נקודות וננדו דה קולו שניהל את המשחק בגאון וסיים  עם 12 נקודות ו-5 אסיסטים. ארון ווייט היה נקודת האור של קטש עם 13 נקודות שכאמור היו רחוקות מלהספיק.

זהו ההפסד ה-13 של קבוצתו של קטש ביורוליג, וכשהיא עם 6 הפסדים בלבד היא רחוקה משמעותית מהטופ 8. במחזור הבא תארח בביתה את חימקי מוסקבה ותנסה לשוב לנצח. מנגד, פנר מראה גרף התאוששות נפלא עם ניצחון 5 ברציפות ויצירת מאזן ניצחונות שווה (10:10).

קלעו לפנרבחצ’ה: מרקו גודוריץ’ 18 נקודות, אדגרס יולנובאס ולורנזו בראון 15 נקודות כ”א, יאן וסלי וננדו דה קולו 12 נקודות כ”א, אחמט דובריוגלו 9 נקודות, מליח מחמוטוגלו 8 נקודות, ג’רל אדי 6 נקודות ודישון פייר 5 נקודות.

קלעו לפנאתינייקוס: ארון ווייט 13 נקודות, קונסטנטינוס מיטוגלו 12 נקודות, גאורגיוס פאפאיאניס והווארד סנט-רוס 10 נקודות כ”א, מרקוס פוסטר 7 נקודות, נמניה נדוביץ’ ושלווין מאק 6 נקודות כ”א, בן בנטיל 5 נקודות, זאק אוגוסט 3 נקודות ואלפת’ריוס בוכורידיס 2 נקודות. 

רבע ראשון: 12:31 לפנרבחצ’ה

חמישיית פנרבחצ’ה: ננדו דה קולו, מרקו גודוריו, אדגראס יולאנובאס, אחמט דובריוגלו ויאן וסלי.

חמישיית פנאתינייקוס: נמניה נדוביץ’, הווארד סנט-רוס, לאונידס קסלאקיס, קונסטנטינוס מיטוגלו וגאורגיוס פאפאיאניס.

פאפאיאניס ביצע עבירה בלתי ספורטיבית תוך 17 שניות, אחמט ניצל לקלוע פעמיים מהקו. סנט-רוס קלע נק’ ראשונות עבור קטש במהלך יפה, וסלי הגיב עם חצי מרחק קל מהפינה. דה קולו תפר חצי מרחק, פאפאיאניס הגיב בדאנק מפלצתי. גודוריץ’ קלע נקודות ראשונות משלו לטורקים. סנט-רוס צימק עם שלשה יפה מהפינה, בראון הגיב עם סל מהיר וחמקמק מהצבע. פאפאיאניס קלע סל יפה בהוק שוט, יולאנובס תפר שלשה וסחט עבירה. סנט-רוס קלע עוד שלשה גדולה, וסלי קלע 4 רצופות ויולנובאס התעלל בהגנה עם סל נהדר בצבע. אדי שעלה מהספסל תפר שלשה ראשונה והעלה את פנר ליתרון דו ספרתי של 11 נקודות. הטורקים השלימו ריצת 0:18 מדהימה ופשוט ביטלה לחלוטין את חניכיו של קטש שירד מובס בסיום הרבע הראשון.

רבע שני: 34:48 לפנרבחצ’ה

היוונים קלעו נקודות ראשונות אחרי יותר מ-6 דקות, וביצעו ריצת 0:5 עם סלים של מאק ו-ווייט. ווייט ובנטיל המשיכו לצמק עד לכדי 9 נקודות, אך שלשה של דה קולו החזירה את היתרון לדו ספרתי. נדוביץ’ דייק פעמיים מהקו וקבע 26:36. אחמט ו-וסילי החזירו את ההפרש ל-10 נקודות לאחר צמצום של מיטוגלו. פאפאיאניס צימק ל-42:32 דקה וחצי לסיום. לורנזו בראון תפר שלושה גדולה, מיטוגלו הגיב עם זריקה משלו. דה קולו השלים מהלך סל ועבירה והוריד את פנר להפסקה ביתרון 14.

רבע שלישי: 55:74 לפנרבחצ’ה

הטורקים המשיכו לכתוש את קטש וחניכיו עם ריצת 4:9 בחזרה מההפסקה. בראון תפר עוד שלשה וקבע יתרון 18 נקודות. יולנובאס המשיך ללהוט עם עוד שלשה גדולה, סנט-רוס קלע פעמיים מהעונשין. ווייט ופאפאיאניס ניסו לצמק ולתת שביב תקווה לקטש, אך גודוריץ’ ובראון המשיכו לעשות ככל העולה על רוחם על המגרש. פנאתינייקוס קלעה 5 נקודות רצופות וסיימה את הרבע בפיגור 19 נקודות. 

רבע רביעי: 74:100 לפנרבחצ’ה

אדי פתח את הרבע האחרון עם שלשה, מיטוגלו הגיב עם 4 נקודות רצופות משלו. דה קולו דייק פעמיים מהעונשין וקלע עוד חצי מרחק מהפינה. מאק קלע פלואוטר יפה, מחמטוגלו ניצל שמירה מזעזעת עליו וענה עם שלשה קלילה מהפינה. פוסטר קלע 5 רצופות וצימק ל-86:68, אך ריצת 2:11 של פנר העמיד יתרון שיא של 27 נקודות.