לראשונה בטור דה פראנס, משרד התיירות משתף פעולה עם ה"סייקלינג אקדמי" – ישראל סטארט אפ ניישן - קבוצת רכיבת אופניים ישראלית, הכוללת רוכבים מהארץ ומחו"ל, אשר משתתפת בתחרות היוקרתית המתקיימת בימים אלה.

זו השנה השלישית שהמשרד מבצע  פעילות פרסומית עם הקבוצה. הפרסום כולל את הלוגו השיווקי Tel Aviv &Jerusalem Two Cities One Break במיקום מרכזי על מדי הרוכבים הרשמיים ובגדי האימון, על  גבי רכבי הקבוצה, על גבי press wall של הקבוצה המשמש לראיונות לתקשורת, חומרים ויזואליים לשימוש המשרד ברשתות החברתיות, הפצת סרטונים ותמונות של הרוכבים ועוד.

סארט אפ ניישן (נועה ארנון)סארט אפ ניישן (נועה ארנון)

מנכ"ל משרד התיירות אמיר הלוי אמר: "משרד התיירות בחר לפרסם את ישראל כנותנת חסות בטור דה פראנס עוד ב-2014. זוהי סגירת מעגל שעכשיו קבוצה ישראלית מתחרה באירוע האופניים הגדול בעולם ומשרד התיירות משווק את ישראל באמצעותם. זוהי הזדמנות יוצאת דופן לחשיפה רחבה וחיובית של  מותג ישראל, כאשר השנה, לאור משבר הקורונה, החשיפה היא גבוהה במיוחד בזכות עלייה של עשרות אחוזים בצפייה באירועי ספורט בטלוויזיה". יצוין שהקבוצה צפויה להשתתף ביותר מ-30 אירועי אופנים ברחבי העולם”.

עוד מסר: “המשרד מעוניין בהמשכיות של שיתוף הפעולה עם הקבוצה לאור הישגיה יוצאי הדופן והבולטות שהיא מקבלת, וזאת כדי לשמר את ישראל בתודעה כיעד לנופש אתגרי הכולל רכיבת אופניים”.