מועדון הכדורגל אינטר מיאמי, אשר נמצא בבעלותו של שחקן העבר דייויד בקהאם, הודיע כי הוא בחר בג'וש בן שמול וארגון "שולם" כזוכה בפרס המצטיין הקהילתי לשנת 2020. הפרס הוענק על העבודה שנעשתה עם ספורטאים צעירים בדרום פלורידה, וההתגייסות ההומניטרית שלהם במהלך משבר הקורונה העולמי, לה שותפה גם בית"ר ירושלים.

אחד הנימוקים לפרס היה הקמתה של אקדמיית בית"ר מיאמי ירושלים, אשר נותנת פתח לשחקנים דתיים להמשיך ולהשקיע בכדורגל כשהם לא מחויבים לשחק בשבת (כזכור, זהו המועדון היחיד שלא מחויב לשחק ביום המנוחה היהודי). "הסיפור של ‘שולם’ ואומץ ליבו לעמוד על אמנותיו נגעו לבעלי הקבוצה", אמר כריס אלן, סמנכ"ל מעורבות הקהילה של אינטר מיאמי. "אנחנו מעודדים את העמותה ואת בית"ר להמשיך לתת הזדמנויות לספורטאים צעירים, ומברכים אותם על מאמציהם".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שרן ייני נפרד מנבחרת ישראל

שולם, שכזכור נהרג בתאונת דרכים, היה שחקן כדורגל מוכשר וצעיר, וכונה על ידי חבריו לקבוצה בספרדית "לב אמיץ". הוא שיחק את כל משחקי הליגה שלו כשהוא עם כיפה על ראשו כדי לכבד את האמונה שלו. האקדמיה של בית"ר, הפכה להיות שם דבר באזור, וגם בתקופת הקורונה הצליחה לעשות את ההתאמות כדי להמשיך ולהתאמן. הפרס הכספי אותו קיבלה העמותה עומד על 26 אלף דולרים.