מכבי תל אביב חתמה על הסכם חסות עם יצרנית המחשבים HP, שתשמש כספונסר הראשי של קבוצת הגיימינג של הצהובים, Maccabi eSports, כאשר במסגרת ההסכם, שחקני הקבוצה, דור ואור אליגולא, ישתמשו בציוד של HP, הכולל מסכים, כיסאות, אוזניות ומיקרופונים מיוחדים לגיימינג. 

מנכ”לית מכבי ת”א, שרון תמם, התייחסה להסכם ואמרה: “מועדון הכדורגל מכבי תל אביב עוקב אחר התפתחות עולם ה-eSports כבר מספר שנים. העונה הוחלט להתקדם צעד נוסף, הן ברמת השתתפות בתחרויות והן ברמה המקצועית. לכן החיבור לספונסר מקצועי היה המהלך האסטרטגי הנכון למועדון כחלק מההתקדמות לשלב הבא בעולם הגיימינג. באופן טבעי, חברת HP, כמובילה בתחום, הינה השותף האידיאלי למהלך".

שרון תמם (רדאד ג'בארה)שרון תמם (רדאד ג'בארה)

מנהל המדיה של המועדון, ליאור טימור, הוסיף: "לפני 5 שנים הפכנו למועדון הספורט הישראלי הראשון שנכנס לעולם הגיימינג עם החתמתם של שחקני ה-FIFA, דור ואור אליגולא. מאז אנחנו ממשיכים לקדם את פעילות הקבוצה שמופיעה בכל הטורנירים הבינלאומיים והפכה העונה לקבוצה הראשונה שמשתתפת באליפות העולם למועדונים. אין לי ספק כי שיתוף הפעולה עם HP יקדם את השחקנים אל עבר המטרות וההישגים אליהם אנו מכוונים".

האחים אליגולא (האתר הרשמי של מכבי ת"א)האחים אליגולא (האתר הרשמי של מכבי ת"א)

מנהלת שיווק שותפים של HP ישראל, מיכל אבני לוי, הוסיפה: “אנחנו שמחים מאוד על שיתוף הפעולה בין שני הארגונים, השילוב של טכנולוגיה וספורט הוא טבעי ונכון כמו השותפות בינינו לבין מכבי תל אביב, שני ארגונים שחולקים ערכים משותפים של חתירה למצוינות, להישגים וניצחון. HP מובילה בתחום המחשוב, ה-eSports והגיימינג ומכבי תל אביב מובילה בפיתוח ושילוב הגיימינג המקצועי בתוך קבוצות הספורט בעזרת Maccabi eSports”.