אליפות אירופה בהתעמלות אמנותית תתקיים השנה בקייב כמתוכנן, כך נמסר בהודעת איגוד ההתעמלות האירופי הערב (שלישי). התחרות תתקיים בסוף חודש נובמבר בבירת אוקראינה. ההחלטה האם לקיים את אליפות אירופה בהתעמלות מכשירים תתקבל ב-5 באוקטובר.

בעקבות התפשטות מגפת הקורונה בעולם, עלה חשש מכך שהתחרות היבשתית לא תתקיים השנה. אחרי דיונים ארוכים החליט האיגוד האירופי לקיים אותה כרגיל, אך ללא אפשרות להשיג קריטריון לאולימפיאדת טוקיו. התחרות תתקיים ב-26 בנובמבר.

מי שצפויות לקחת חלק באליפות אירופה הקרובה מטעם ישראל הן לינוי אשרם וניקול זליקמן, השתיים שכבר הבטיחו את מקומן באולימפיאדת טוקיו ובקייב הן צפויות להציג את התרגילים החדשים שלהן.

בתוך כך, האיגוד האירופאי הודיע כי ההחלטה לגבי קיומה של אליפות אירופה בהתעמלות מכשירים תתקבל ב-5 באוקטובר. יש לציין, כי קייב אירחה בסוף השבוע האחרון, שם ארטיום דולגופיאט סיים עם מדליית הזהב בתרגיל הקרקע בתרגיל מעולה שגרף 15.440 נקודות, אנדריי מדבדב זכה בזהב בקפיצות עם ציון סופי של 14.625 נקודות, אלכס מיאקינין זכה במדליית כסף במתח (13.500) ובמדליית ארד בסוס הסמוכות (13.800), ורון פיאטוב סיים שלישי במתח (13.400). הלילה כולם יחזרו ארצה, אחרי שסיימו להתחרות ממש רגע לפני יום הכיפורים והעבירו את הצום באוקראינה.