הכדוריד הישראלי ממשיך לתקוע יתד בגרמניה. נדב כהן, בן ה-18, קפטן נבחרת הנוער של ישראל ושל פרויקט הנוער, ושחקנה של עירוני רחובות, חתם היום (חמישי) בקבוצת הבוגרים של גרוסוולשטאט מהבונדסליגה השנייה. כהן יחבור אל פיבוט נבחרת ישראל, שניר נציה, שהצטרף לגרוסוולשטאט בקיץ.
כהן הוא חתם על חוזה עד תום העונה, עם אופציה לשנה נוספת. גרוסוולשטאט נחשב לאחד ממועדוני הפאר בגרמניה, ומחזיק ב-6 תארי אליפויות ו-4 גביעי מדינה, לצד שתי זכיות מפוארות בגביע אירופה. במועדון שיחקו בעבר גם האחים חן וגיל פומרנץ.

נדב כהן (הדר ואן קולא)נדב כהן (הדר ואן קולא)

מדובר בליגיונר החמישי של הכדוריד בגרמניה, שם כבר משחקים דניאל מוסינדי (ארלנגן מהבונדסליגה), יונתן דיין (רימפאר מהבונדסליגה השנייה), נציה ותומר בונדהיימר שמשחק במקלנבורגר שטירה מהליגה השלישית. בעונה שעברה שיחק בגרמניה גם יואב למברוזו במדי באייזנאך, לפני שעבר בקיץ אל קבוצת הצמרת המצליחה מצרפת, לימוז'.

"מרגש מאוד, זו ההרגשה מטורפת של הגשמת חלום. השאיפה היא למצות את כל מה שאני יכול ולהצליח. אני יודע שמדובר בקבוצה מאוד צעירה, שמפתחת שחקנים. יש לה עבר מרשים מאוד, ושאיפות גדולות לעתיד. השאיפה היא להשתלב בה ולמצוא את הדרך שלי", אמר כהן לאחר החתימה וגם הסביר איך יוכל לעזור לו חברו לנבחרת, שניר נציה: “אני בטוח שזה יעזור לי מאוד ששניר בקבוצה. הוא יעזור לי להבין איך העניינים עובדים, איך להתנהל יותר נכון. הוא עוד חבר שאני יכול לדבר איתו שם, ובכלל זה מעולה כי יש באזור הזה גם את יונתן דיין ואת דניאל מוסינדי, כך שיהיה אפשר להרגיש לפחות בסופי שבוע או בחופשות בבית. זה מעניק תחושה טובה".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שגיא מוקי מדבר אחרי הזכייה בארד