הפועל גליל עליון, אלופת הליגה הלאומית והעולה הטרייה לליגת ווינר סל, מחפשת קבוצה שתקלוט את הפורוורד המתאזרח אייזיאה אייזנדורף, לאחר שהתקבלה החלטה עקרונית לוותר עליו במטרה לפנות מקום בתקציב, כך נודע ל-ONE לראשונה.  

כזכור, אייזנדורף, החל את העונה החולפת בבני הרצליה בליגת העל, אולם עזב במהלכה לקבוצתו של ברק פלג בליגת המשנה. ראשי הגליל הודיעו לשחקן כי אינו נמצא בתוכניות המקצועיות וכעת מחפשים קבוצה אחרת שתקלוט אותו ותיקח על עצמה את רוב שכרו.

אייזנדורף בן ה-25, אשר מתנשא לגובה של 1.98 מטרים, צפוי לעבור כעת לתחנה חמישית בקריירה אחרי הפועל חיפה, הפועל תל אביב, בני הרצליה וכאמור, גם הפועל גליל עליון, שכעת פועלת על מנת למצוא לו קבוצה חדשה.

תגובתו של רז גל, סוכנו של אייזיאה אייזנדורף, לידיעה: ״השחקן חתום בקבוצה ולא הולך לשום מקום״.

מוריאל לוטאטי וואייזיאה אייזנדורף (עמרי שטיין)מוריאל לוטאטי וואייזיאה אייזנדורף (עמרי שטיין)

בתוך כך, הנהלת איגוד הכדורסל התכנסה היום (שלישי) לישיבת הנהלה ואישרה את המינוי של רון וורוטיצקי למ"מ יו"ר מנהלת הליגה הלאומית, וזאת לאחר שקבוצות הליגה הלאומית אישרו גם כן את המינוי. וורוטיצקי, בן ה-53, משמש כחבר בהנהלת איגוד הכדורסל מזה מספר שנים וכחבר הנהלת מכבי ישראל. כמו כן, שימש כיו"ר מכבי רחובות במשך 8 שנים. הוא יחליף בתפקיד את עוגן יוחננוב שכזכור סיים הקיץ חמש שנים כיו"ר מנהלת הליגה הלאומית.

"אני שמח ונרגש לעמוד בראש מנהלת הליגה הלאומית", סיפר וורוטיצקי שהוסיף: "הליגה הלאומית היא הליגה הבכירה באיגוד הכדורסל, ובשנים האחרונות ראינו שהליגה היא אטרקטיבית, מותחת ומרגשת כאחד. יש לפנינו עבודה רבה ולא מעט מטרות, ואני בטוח שנעמוד בהן". כזכור, עונת המשחקים 2021/22 בליגה הלאומית תפתח ב-12 לאוקטובר.

רון וורוטיצקי (מנהלת הליגה הלאומית בכדורסל)רון וורוטיצקי (מנהלת הליגה הלאומית בכדורסל)