כפי שנודע לראשונה ל-ONE, העולה החדשה לליגה הראשונה בקפריסין, פראלימני פנתה לקפטן הפועל חיפה, לירן סרדל, שסיים את  חוזהו במועדון מהכרמל ואמור לקבל בעצמו את ההחלטה היכן ישחק בעונה הבאה.

מאמנה של פראלימני הוא אורי גוטמן, שמכיר את סרדל ומעוניין בו. כזכור, לפני חודש ימים הקשר הודיע ליואב כץ שאינו מתכוון להמשיך אחרי עשור במדי הקבוצה, אך מאז עברו הרבה מים בנהר.

סרדל זכה להצעה חדשה לעונה הבאה ואף חזר להיות פקטור משמעותי בהרכב של רוני לוי. המאמן מבחינתו רוצה מאוד את הקשר הוותיק, אבל הבעיה כרגע היא שהחוזה שהוצע לסרדל הוא חוזה לעונה אחת בזמן שהוא דורש חוזה לשנתיים.

אורי גוטמן. מעוניין להביא את סרדל לקפריסין (שחר גרוס)אורי גוטמן. מעוניין להביא את סרדל לקפריסין (שחר גרוס)

במקביל, במועדון פנו לשוער המשנה ניב אנטמן שסיים חוזה ומסומן על ידי העולה הטרייה לליגת העל עירוני טבריה. בעקבות האפשרות שסוכניו של יואב גראפי ימצאו לשוער הצעה מפתה ביוון או בקפריסין (כזכור, הוא מחזיק בסעיף לפיו הוא יכול להשתחרר בתמורה ל-50 אלף ש”ח בלבד לחו”ל), בהפועל חיפה לא רוצים שגם אנטמן יחמוק למועדון מבין הידיים, דבר שישאיר את הקבוצה חשופה מאוד.

בהפועל חיפה יודעים שאנטמן הוכיח יותר מפעם אחת שהוא בשל ויכול להיות שוער לגיטימי בליגת העל, ולא רוצים לאבד את שני השוערים שלהם בקיץ אחד. גם דור מלול כבר זכה לשיחה עם הבעלים יואב כץ ואותם הדברים אמורים גם לגבי אורן ביטון שלא מתוכנן להיות שחקן הרכב בעונה הבאה.

פרידה מתוקה: צ'אבי נפרד מבארסה עם ניצחון
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה