משחק מסקרן היה הערב בין שני מועדונים גדולים עם קהל פנטסטי. בית״ר ירושלים הגיעה למשחק עם הידיעה שהיא חייבת להוציא נקודות בבית מול מכבי תל אביב. התחתית הצפופה והידיעה שאיבוד נקודות נוסף יעמיק את הסחרור בו הקבוצה נמצאת הגביר את הלחץ על הצהובים שחורים, ולמרות זאת בית״ר נראתה טוב במחצית הראשונה.

עד לשער של מכבי תל אביב הקבוצה המשיכה בסגנון המשחק הבלתי מתפשר שלה מבאר שבע עם עמידה נכונה ולחץ גבוה מצוין, אך שוב חוסר ערנות רגעי של מרכז ההגנה הבעייתי של בית״ר גרם לשער בדקה קריטית של המשחק עם הירידה להפסקה, שער שבדיעבד הכריע את המשחק. 

משהו לא טוב עובר על כוכב הקבוצה ירדן שועה, זה מספר משחקים שהוא פחות מעורב בחלק ההתקפי וחבל, כי שועה הוא שחקן שובר שוויון עבור בית״ר ירושלים ומעורב במרבית שעריה השנה. הקבוצה מהבירה חייבת את שועה סופר מפוקס וחד להמשך מאבקי התחתית. ברק יצחקי ואלמוג כהן צריכים לעשות הכל כדי שזה יקרה.

ירדן שועה (אורן בן חקון)ירדן שועה (אורן בן חקון)

לא ברור מדוע פרד פריידיי מקבל את הקרדיט ולא מוחלף עד לדקה ה-78 במשחק קטסטרופלי שלו. הוא לא סיכן את השער ונראה פחות מחויב מיתר השחקנים. בדקות הסיום ברק יצחקי הכניס את מיירון ג׳ורג׳ שלמרות כבדות מסוימת הראה ניצוצות של כדורגל שנותנות לצוות המקצועי חומר למחשבה לשבוע הבא. 

מנגד, מכבי תל אביב הגיעה למשחק בצל הניצחון הענק ביום חמישי מול אולימפיאקוס, וזו משימה לא פשוטה להחזיר את השחקנים אל הקרקע לאחר האופוריה שחוו רק לפני שלושה ימים. 

אין ספק שרובי קין עושה עבודה נפלאה במכבי ת”א, זה מספר משחקים שהקבוצה עומדת מצוין על המגרש ומשחקת כדורגל חיובי מאוד. קין יצר תחרות גדולה על ההרכב, בעיקר בחלק ההתקפי, דבר שמוציא את המקסימום מכל שחקן ושחקן. הרוטציה המדויקת והתחרות בין השחקנים מביאים למכבי ת”א המון נקודות גם בליגה וגם באירופה, השיפור המשמעותי ביכולת של מוליכת הטבלה בדיוק במאני טיים נותנת את התחושה שהשנה היא יכולה ללכת עד הסוף בליגה ואולי אף להתקדם שלבים נוספים בקונפרנס ליג ולעשות היסטוריה.

שחקני מכבי תל אביב חוגגים (אורן בן חקון)שחקני מכבי תל אביב חוגגים (אורן בן חקון)

בחזרה לבית״ר, כאוהד הקבוצה אני יוצא קצת בתחושת פספוס מאחר שבית״ר לא הצליחה לאסוף נקודות בשני המשחקים האחרונים, אך מנגד גם מעודד בשל היכולת שהקבוצה הפגינה על המגרש. ברק יצחקי ואלמוג כהן חייבים להמשיך ולדבוק בדרך ובשיטת המשחק שהם מתווים לבית״ר, אני בטוח שמשבוע לשבוע זה רק ילך וישתפר, הקבוצה תבקיע, תאסוף נקודות ולא תישאר רק עם המחמאות.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה