בית”ר ירושלים הודיעה היום (שישי) רשמית על החתמתו של סילבה קאני, שעל החתמתם נחשף אמש כאן ב-ONE. הקיצוני, שמחזיק בתעודת זהות ישראלית ופרץ בבני יהודה, נקנה מאוסטריה וינה וחתם על חוזה בבית וגן לשלוש עונות עם אופציה באמצעות הסוכן עידן בן אבו. מאוחר יותר, הקבוצה האוסטרית סתרה את ההודעה וטענה כי העסקה רק סוכמה עקרונית ולא נחתמה. 

קאני, בן 21, 1.87 מטרים, בעל רגל שמאל חזקה, אשר מסוגל לשחק גם בכנף שמאל גם בימין וגם בתור חלוץ. הקיצוני התגלה בבני יהודה, שם גם גדל ועבר לאוסטריה וינה, ממנה הושאל וכעת הוא חוזר לישראל לבית”ר ירושלים. קאני ירוויח במהלך 4 עונותיו בבית”ר 500 אלף דולר, כשאוסטריה וינה נשארה עם עשרה אחוז מכרטיסו של השחקן. 

המנהל המקצועי, אלמוג כהן, אמר לאחר החתימה: “אנחנו שמחים לקבל את קאני למשפחת בית"ר. מדובר בכישרון גדול שמתאים מאוד לסגנון המשחק שאנחנו מתווים ולדרך שהמועדון רוצה ללכת בה בשנים הקרובות. אנחנו עובדים בצורה יסודית כדי לבנות סגל ראוי שיתמודד בעונה הבאה למעלה”.

ברק אברמוב ואלמוג כהן (אורן בן חקון)ברק אברמוב ואלמוג כהן (אורן בן חקון)

קאני הוסיף לאתר הרשמי: “ברגע שקיבלתי את הפניה של בית”ר רציתי מאוד שהעסקה תצא לפועל ושאגיע לכאן. אני מכיר ויודע מה זה הקהל של בית”ר ואת העוצמה של טדי. דיברתי עם הצוות המקצועי ואני מחכה כבר להתחיל. אני מודה לבעלי הקבוצה ברק אברמוב ולהנהלת הקבוצה על האמון והנחישות להנחית אותי כאן. מחכה להתחיל כבר ובטוח שהולכים לתקופה נהדרת ביחד”.

שר התרבות והספורט תקף ב-102FM את שר החוץ
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה