הלדר לופס האריך רשמית את חוזהו בהפועל באר שבע, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE. המגן השמאלי הפורטוגלי שרשם עונת שיא עם תשעה שערים בכל המסגרות (שבעה בליגה ושניים בגביע), קיבל את ההצעה מהמועדון ויסגור עונה רביעית ואחרונה בבירת הנגב. 

לופס מוערך מאוד על ידי המועדון וגם על ידי המאמן הטרי רן קוז'וק, כאשר גם כמות המגנים השמאליים הדלה שיש בשוק הישראלי גרמה לרצון הגדול שיישאר.

מוקדם יותר יצא לדרך עידן קוז’וק בקבוצה. המאמן שהחליף את אליניב ברדה, שעזב את קבוצת נעוריו בטון צורם, הגיע לבית האדום מלווה בצוות המקצועי המתגבש שלו וערך היכרות ראשונה בבירת הנגב בתור האיש שייקח את האדומים לדרך חדשה.

קוז'וק הגיע ביחד עם מאמן הכושר ישראל זביטי, האנליסט והסקאוט כפיר וולפסון ועוזרו המיועד בן בנימין. המאמן שזכה על חשבון באר שבע בגמר הגביע רק לפני שלושה שבועות, הכיר את עובדי המועדון מקרוב והתרשם מאוד ממתחם האימונים. "רן הבין שהוא מגיע למועדון גדול, עכשיו אנחנו צריכים לתת לו את הכלים כדי להצליח", אמרו במועדון.

במהלך ביקורו של קוז'וק, הוא ערך שיחה עם הבעלים אלונה ברקת, שהגיעה גם היא למתחם לרגל תחילת העבודה עם המאמן החדש שלה. במהלך הפגישה עלו מספר שמות של שחקנים ישראלים וזרים, כמו כן מי הוא ירצה לראות ממשיך בעונה הבאה בין אם זה שחקנים שסיימו חוזה, או שחקנים לחיזוק הקבוצה.

רן קוז׳וק (רדאד ג'בארה)רן קוז׳וק (רדאד ג'בארה)

בנוסף, קוז'וק ערך שני מפגשים ארוכים בבית האדום, אחד עם כל הצוות המקצועי והניהולי, השני עם הצוות הרפואי בראשות ד"ר נאסים אלקרינאוי. 

זהבי לוקח את החברים במטוס פרטי למיקונוס
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה