קשר נבחרת גאבון אנדרה פוקו, שלא ענה לראשי הפועל באר שבע לפני היציאה למחנה, צפוי להגיע מחר לישראל. פוקו מבחינתו היה רוצה להישאר, אבל לאור התנהלותו ממש לא בטוח שזה יקרה. ארתור שושנאצ'ב לא מרשים את רן קוז'וק ויהיה ניסיון להשאילו.

הקבוצה ממשיכה לחפש חיזוק לעונה הקרובה, אבל מתקשה כרגע מאוד. מבחינת קוז'וק, אין התפשרות על איכות הזרים ורק כאלו שיהוו שדרוג אמיתי יגיעו, השאלה אם ומתי יסגרו עם כאלה, כשהאמונה היא שזה יקרה ממש בקרוב.

המועדון מבירת הנגב יערוך היום (רביעי) ב-12:30 את משחק ההכנה האחרון שלו במחנה האימונים בפולין, לאחר מכן יחזור לישראל. עד כה במחנה, הקבוצה ערכה שני משחקי אימון בהם ניצחה אחד והפסידה אחד, כאשר בקבוצה רוצים לסיים את המחנה בטעם טוב וחיובי.

רן קוז'וק באימון (פרטי) (רויטרס)רן קוז'וק באימון (פרטי) (רויטרס)

היריבה האחרונה במחנה תהיה GKS טיצ'י. למרות הפרסומים על כך שהדרומיים יארחו בלודז', האמת היא שבמועדון היו על סף סיכום לארח במגרשה הביתי של טיצ'י את משחקי "הבית" בקונפרנס ליג, אלא שהטענות האנטי ישראליות מצד ההתאחדות וממשלת פולין גרמו לכך שזה ירד מהפרק. 

בתכנון המקורי, המשחק האחרון של הפועל ב"ש במחנה האימונים היה אמור להיות מול קראקוביה במגרשה הביתי של טיצ'י, כך שהשחקנים יחושו במידה מסוימת את המגרש לפני המשחק הרשמי הראשון עליו. בסופו של דבר, כל התוכנית הזו לא יצאה לפועל בעקבות הסיבוך שהיה עם פולין והקבוצות הישראליות.

שחקני הפועל באר שבע בשדה התעופה (ראובן שוורץ)שחקני הפועל באר שבע בשדה התעופה (ראובן שוורץ)

לאחר ההתמודדות, הקבוצה תחזור למתחם האימונים, תארוז את דבריה ולקראת שעות אחר הצהריים תעשה דרכה לשדה התעופה, משם תטוס ארצה. הנחיתה צפויה להיות באמצע הלילה. בשבוע הבא, תחל הקבוצה להתכונן לקראת המשחק הרשמי הראשון של עונת 2024/25, משחק האירופאיות מול מכבי חיפה.

הגדולות פספסו את הרכש המפתיע של נתניה?
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה