מכבי תל אביב תסיים היום (רביעי) 10 ימים של הכנות לקראת עונת 2024/25 במחנה אימונים בפולין. הקבוצה תשוב לארץ הלילה וכבר מסוף השבוע תחל בהכנות לקראת המשחק הרשמי הראשון של העונה בקרב על התואר הראשון של העונה – אלוף האלופים נגד מחזיקת הגביע, מכבי פתח תקווה (שני, 20:00).

עבור המאמן ז'רקו לאזטיץ' עשרת הימים האחרונים היו הזדמנות להתחבר יותר לקבוצה ולבחון את הסגל שהיה חסר ללא שחקני הנבחרת האולימפית. "מחנה אימונים כמו כל מחנה אימונים זו הזדמנות כשמגיע צוות אימון חדש זה הזמן לייצר את ההכרות בין הצוות ובין השחקנים ולהעביר את הציפיות שלנו לאיך אנחנו רוצים לשחק, זה גם זמן טוב כשאנחנו עשרה ימים יחד ואני מרוצה מהמחויבות של השחקנים, והאימונים שלהם. אני שבע רצון גם מזה שאין לנו פציעות".

המאמן סיכם את המשחק אמש שנפתח לא טוב אבל הסתיים בניצחון 0:2 על אומוניה ניקוסיה: "במחצית הראשונה נראינו עייפים אבל במחצית השנייה נראינו טוב יותר. נחזור הביתה, ננוח קצת ונתחיל את ההכנות לקראת המשחקים הקרובים שיש לנו. מהמשחק האחרון והשניים שלפניו אנחנו למדים גם ממה שטוב וגם ממה שרע. אנחנו ננתח את הכל כמובן. יש לנו עוד כמה ימים עד למשחק הרשמי הראשון בישראל. אני מאמין שצעד אחר צעד אנחנו נשפר את הדברים. בסה"כ אני מרוצה מהאופי שהציגו השחקנים גם במשחק אימון האחרון שהם כבר עייפים וחושבים על הבית והמשפחות שלהם".

העובדה שמכבי חסרה חמישה שחקני סגל ששוחררו למשימות המשלחת לאולימפיאדה, הובילה לכך שלא מעט שחקני נוער צעירים קיבלו את ההזדמנות להצטרף למחנה האימונים: "אני מסופק מהיכולת שהציגו גם השחקנים הצעירים שהצטרפו למחנה. בטח שעבור חלקם זה מחנה ראשון עם הקבוצה הבוגרת. רובם עשו את כל המאמצים ואני חושב שהם יכולים לקחת המון מהעשרה ימים האלה גם לניסיון שלהם ואני מניח שאת חלקם אנחנו נראה בעתיד בקבוצה הבוגרת. הם צריכים להמשיך לעבוד קשה וכך יוכלו להיות גם שחקני מכבי בעתיד".

על המפגש עם שחקני הנבחרת הצעירה לא רחוק ממחנה האימונים אמר המאמן: "זה היה חשוב לראות את המשחק של הצעירה. יש לנו שם שחקנים. היה חשוב גם לפגוש אותם ולדבר איתם וזה היה גם חשוב לתת להם את הביטחון כשהם מייצגים את המדינה".

מכבי מתחזקת, רוצה את לאיוס ומחכה למילסון
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה