באירלנד ממשיכים לבקר את מינויו האפשרי של רובי קין למאמן הנבחרת הלאומית. בטור נוקב ל’מירור’ האירי, העיתונאי אימון דונפי ביקר את מאמן מכבי תל אביב ולשעבר וההתאחדות האירית: “זה לא מקרי ששמו של קין קושר לנבחרת, כמה עיתונאים לא סתם הוציאו את שמו יש מאין, אלא בעזרת שיחות עם גורמים בהתאחדות. מה קורה כאן?”.

העיתונאי טען: “איזו מן דרך זו לפעול בה? אנחנו בתהליך שנמשך מנובמבר האחרון ואין סוף באופק. איך ג’ון אושיי מרגיש לגב הסיפורים סביב מינוי קין? החדשות על מועמדותו לא התקבלו יפה על ידי אירים רבים כי תפקידו האחרון היה במכבי תל אביב בישראל, והרוב המוחץ באירלנד פרו פלסטיני ומבקר בצדק את מה שישראל עושה בעזה”.

עוד הוא ציין שקין מונה לפני טבח 7 באוקטובר וש”חשוב להדגיש זאת”, אבל דונפי העדיף להתרכז גם בפן המקצועי: “נתמקד בכדורגל והאופי יותר מאשר בפוליטיקה. כמה טוב הוא עשה בעונה שלו במכבי ת”א? הוא זכה בליגה עם קבוצה שבדרך כלל מסיימת באחד משני המקומות הראשונים וזכה בגביע הטוטו, המפעל השלישי בטיבו”.

“בתקשורת דחפו אותו למועמד לנבחרת בגלל מה שעשה בקונפרנס ליג, כאשר הוא הגיע לשמינית הגמר, אבל לא הזכירו את מה שקרה בשלב 16 האחרונות. מכבי ת”א אכן ניצחה 1:4 מרשים ביוון את זוכת המפעל אולימפיאקוס, אבל התרסקה עם 6:1 בגומלין. מחוץ לישראל הוא ניהל רק שלושה משחקים בהודו”, הוסיף.

דונפי טען שבשל ההיסטוריה של קין “יש להיזהר” עם מינוי אפשרי שלו לנבחרת: “מתקיים קרקס בהתאחדות האירית. לאושיי ושחקניו מגיע קרדיט על הניצחון מול הונגריה ואולי יש להם סיכוי לתוצאה טובה גם מול פורטוגל. התרשמתי מניהול השחק של אושיי בנסיבות קשות”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה