מכבי תל אביב ממשיכה לעבוד על מציאת מאמן חדש לעונה שבפתח, אך ענייני חיזוק הסגל לא הוזנחו בצד ובמועדון עוקבים אחרי ההתפתחויות סביב הכישרונות של הפועל תל אביב – רן בנימין, הישאם לאיוס וסתיו טוריאל, כך נודע ל-ONE.

השלושה מועמדים לעזוב בעקבות ירידת הליגה של האדומים ונראה כי הרצון של הפועל ת”א הוא לקבל עליהם סכומים גבוהים הקרובים לסעיפי השחרור שלהם לחו”ל, שעומדים על כ-1.5 מיליון אירו. אולם, בהתחשב בכך שקיימת אפשרות שהם יימכרו בסכומים נמוכים יותר וראליים, מכבי ת”א עשויה בהחלט להיכנס לתמונה בהקשר לאחד או שניים מהם. 

במכבי ת”א מבינים שעסקה מול הפועל ת”א תהיה מסובכת ומן הסתם תגרור לחצים גדולים מהקהל האדום על המועדון שירד לליגה הלאומית, יחד עם זאת מדובר בשלושה שחקנים מוכשרים שעשויים להיפלט אל שוק ההעברות ולחזק את היריבות הישירות של הצהובים כמו מכבי חיפה או הפועל באר שבע, ולכן בהחלט יכול להתפתח מאבק בגזרתם. 

רן בנימין (רדאד ג'בארה)רן בנימין (רדאד ג'בארה)

בניגוד למקרי העבר תחת ג’ורדי קרויף, שחיפש לצרף שחקנים שהוגדרו כסמלים של הפועל ת”א, המקרים של בנימין ולאיוס שונים לחלוטין. הראשון גדל בכלל בבאר שבע ואשדוד ורק בגיל 16 עבר למחלקת הנוער של האדומים. השני הצטרף לשם אחרי שעבר במספר מועדונים בארץ ואף באוקראינה. טוריאל מאידך עבר במספר קבוצות אך כן גדל באדום. 

סתיו טוריאל (רדאד ג'בארה)סתיו טוריאל (רדאד ג'בארה)

במכבי ת”א כן מחפשים חיזוק אחד לפחות לכנפיים בדמות שחקן ישראלי ולכן טוריאל ולאיוס יכולים להיות אופציה במחיר נורמלי. גם עיבוי מצבת הקשרים הישראלים היא משהו שחושבים עליו במועדון ולכן השלושה מעניינים אותם ויהיה מעניין לעקוב אחרי ההתפתחויות ולראות האם הצהובים כן ייכנסו לתמונה בסופו של דבר. 

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה