היכולת הטובה של דור תורג’מן בנבחרת ישראל מביאה איתה גם עניין מאירופה, כשלפי דיווח בצרפת חלוץ מכבי תל אביב הפך ליעד מרכזי של ריימס מהליגה הבכירה. המאמן וויל סטיל מעוניין מאוד בפרופיל החזק, הפיזי והטכני של תורג’מן, כשהפוטנציאל וההתאמה שלו לפרויקט של ריימס מוערכים מאוד.

"יש לו את הפרופיל המושלם להשתלב בתוכנית המשחק של המאמן. לשחקן הזה יש פוטנציאל עצום", אומרים גורמים בריימס ומוסיפים: "הילד הזה מכביד על הגנות, הוא לא מפסיק להטריד מגנים, ומעל הכל יש לו טכניקה מעל הממוצע". 

בדיווח נטען כי “עם הפסקת ליגת העל בישראל עקב הסכסוך בעזה, העיתוי נראה מושלם להתקדם מבחינתו עם ציפייה לחלון ההעברות של החורף. אם לפי גורמים במועדון היה נראה שלא יתחילו כרגע דיונים, ההופעות האחרונות של החלוץ מול שווייץ ורומניה עלולות להאיץ את התנועה. כשחלון ההעברות של ינואר מתקרב במהירות, ריימס מוצאת את עצמה בעמדה אסטרטגית לעשות מהלך גדול עם תורג'מן”.

דור תורג'מן עם הכדור (רדאד ג'בארה)דור תורג'מן עם הכדור (רדאד ג'בארה)

על פי הדיווח, גם פולהאם והופנהיים סימנו את תורג'מן, לצד בנפיקה שכבר התעניינה בו בקיץ החולף לפני שחתם על החוזה החדש במכבי תל אביב. בדיווח עוד נכתב כי "על פי המידע שלנו, מכבי תל אביב תהיה מוכנה למכור אותו בסכום שנע בין 3 ל-5 מיליון אירו". בצרפת נטען שלפי מקורבים לתורג’מן “דור מרגיש מוכן לצאת לאחת מחמש הליגות הבכירות באירופה והוא כבר לומד הצעות ממועדונים מעניינים”.

כזכור, ב-2013 ריימס רכשה ממכבי תל אביב את אלירן עטר במעל מיליון אירו אחרי שסיים כמלך שערי ליגת העל בעונת האליפות של הצהובים תחת אוסקר גרסיה. מאוחר יותר, ב-2019, רכשה הקבוצה הצרפתית את פרדראג ראיקוביץ' מהצהובים בכ-4.5 מיליון אירו.

דור תורג'מן (חגי מיכאלי)דור תורג'מן (חגי מיכאלי)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה