אמיר שלח או שרן ייני, אחד מהשניים הללו יצטרף לצוות של רן בן שמעון מאמן נבחרת ישראל. גל כהן הוא עוזר המאמן שישמש בתפקיד במשרה מלאה וכאמור או בלם העבר או שחקן ההגנה שזה עתה פרש יצטרפו אל הצוות המקצועי של הנבחרת הלאומית כעוזר מאמן.

אגב, מי מהשניים שיצטרף יעבוד לפי שעות. כזכור, לשלח יש 85 הופעות במדי נבחרת ישראל, כאשר הופעת הבכורה שלו הייתה מול נבחרת חבר העמים במשחק ידידות באצטדיון טדי בו הפסידה הנבחרת 2:1. המשחק האחרון של שלח במדי הנבחרת היה ב-0:0 מול נבחרת בוסניה הרצגובינה ב-1.9.2001.

כמו כן, לייני, שרק בשבוע שעבר הודיע על פרישה באופן רשמי, יש בנבחרת הבוגרת 32 הופעות. הופעת הבכורה שלו הייתה מול נבחרת פורטוגל ב-3:3 באצטדיון ר"ג בתאריך 22.3.13. המשחק האחרון של בלם מכבי ת"א לשעבר היה מול נבחרת סקוטלנד בו ניצחה נבחרת ישראל 0:1, זה קרה ב-18.11.20.

פרט מעניין – בן שמעון היה בלם, גל כהן היה בלם, שלח היה בלם וגם ייני היה בלם. המאמן הטרי של הנבחרת הלאומית, במקרה או שלא, נמשך מבחינת הצוות שלו למי שהיה בלם. אגב, המאמן הלאומי רצה בתחילה להביא את מסאי דגו, אך האחרון רוצה להמשיך כמאמן אחרי הפרק שלו במכבי חיפה.

בכל אופן, הכוורת של בן שמעון אמורה להיות מושלמת כבר מחר, כאשר אליהם מצטרפים אהוד בן שושן, אותו הוא מביא כמאמן כושר לצד ערן שדו. במקביל, איתי זילפה ימשיך להיות מאמן שוערים של הנבחרת בכחול-לבן.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה