אחרי יומיים של חופשה, במכבי חיפה יחזרו מחר להתאמן ולמעשה להתחיל בהכנות לשבוע הקשה שמצפה לקבוצה, כאשר בשישה ימים האלופה תשחק במפגש כפול מול גנט במסגרת הפלייאוף של הקונפרנס ליג, ובתווך ביום ראשון הירוקים יפגשו את הפועל חיפה בסמי עופר לקרב מרתק של שתי קבוצות צמרת.

לפי שעה נראה שמצב הסגל לקראת המשחק ביום חמישי לא ממש אופטימלי, שכן מלבד ליאור קאסה ותומר חמד שלא נכללים בסגל בגלל הגבלות במסגרת האירופית, גם מידת כשירותם של שלושה משחקני ההרכב, דניאל סונדגרן, דין דוד ושון גולדברג, תיבחן וכרגע לפחות נראה שסונדגרן וגולדברג יהיו זקוקים למנוחה ולא ישחקו בהונגריה.

אם גם דין דוד לא יוכל לשחק, פרנזי פיירו יהיה האיש שיתופקד במרכז ההתקפה של הקבוצה. בנוסף לדין דוד, גולדברג וסונדגרן שנמצאים בספק, המאמן מסאי דגו ייחסר גם את עילאי חג'ג' ופייר קורנו המוצהב. עילי פיינגולד נמצא גם הוא בתמונת ההרכב לקראת גנט.

פרנזי פיירו (עמרי שטיין)פרנזי פיירו (עמרי שטיין)

פיינגולד וענאן חלאילי מסומנים כשני השחקנים עם הפוטנציאל הגדול למכירה עתידית לקבוצה בחו"ל, כאשר חלאילי הוא האיש החם בשורות הקבוצה החיפאית שעסקת מכירתו בשבעה מיליון יורו לאוניון הבלגית נמצאת בתהליך מתקדם. 

הסוגיה היחידה שנשארה פתוחה היא לגבי האחוזים שהשחקן עצמו יקבל ללא קשר ל-7 מיליון האירו שיעברו לקופת המועדון.

הבלגים רוצים לתת מיליון אירו, בזמן שהשחקן שואף לזכות באחוזים גבוהים יותר, דבר שידונו עליו הצדדים. במקביל להצעה מאוניון, יש לא מעט סוכנים בארץ שמנסים לגייס הצעות גבוהות יותר לשחקן במטרה לשכנע את חלאילי לא למהר ולחתום באוניון.

דגו: אני מאד גאה בשחקנים שלנו
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה