למאמן מכבי חיפה מסאי דגו יש כאב ראש רציני ובריא לקראת הדרבי בכל מה שנוגע לחלק האחורי שלו. מעבר לכך שפייר קורנו מוצהב ואת מקומו צפוי למלא קני סייף, שפתח והיה טוב בתפקיד הכנף הימני מול הפועל באר שבע, השאלה הגדולה היא מי מבין שלושת הבלמים, עבדולאי סק, לורנצו שימיץ' או שון גולדברג יפתחו במרכז ההגנה.

סק ושימיץ' שפתחו מול ב"ש הציגו את משחקם הטוב ביותר השנה יחד. העובדה הזאת לא נעלמת מעיני הצוות המקצועי ועכשיו תצטרך להתקבל החלטה האם להמשיך עם השניים בהרכב בדרבי או להחזיר את שון גולדברג על חשבון סק או שימיץ'.

מדובר בדילמה לא פשוטה, שכן גולדברג נחשב לשחקן ההגנה הטוב והיציב ביותר השנה. יחד עם זאת, אומרים בקבוצה ששימיץ' וסק היו מצוינים ולהפריד ביניהם עכשיו זו החלטה לא פשוטה כלל.

עבדולאי סק ולורנצו שימיץ' (עמרי שטיין)עבדולאי סק ולורנצו שימיץ' (עמרי שטיין)

דגו יכול לפתור את הנושא אם יעלה במערך של שלושה בלמים ואז גולדברג, שימיץ' וסק יפתחו, אלא שהיום יותר מתמיד גם דגו מבין שקו ארבעת שחקני ההגנה מביא לא מעט נקודות זכות ויכולת הרבה יותר משופרת.

בהנחה שסייף יפתח בקו של ארבעה שחקני הגנה במקום קורנו, דגו יצטרך לחשוב על שחקן שיפתח בכנף ימין, כאשר מקומם של דין דוד ועילי חג’ג’ מובטח בחלק הקדמי.

דגו:"עבדנו קשה,ניצחון חשוב"
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה