כשהיא בעיצומה של תקופה לא טובה וכשהאליפות הולכת ומתרחקת מהכרמל אחרי שלוש שנים, מכבי חיפה תפגוש הערב (רביעי, 20:00) את מכבי נתניה ברבע גמר הגביע המדינה. 

בזמן שהאליפות לא נראית באופק אחרי שלושה משחקים ללא ניצחון בליגה, אצל הירוקים מתייחסים למשחק מול היהלומים בשיא הרצינות, שכן מדובר בהזדמנות האחרונה לסיים את העונה עם תואר.

“מחר זה משחק אחר, מפעל אחר, אנחנו פוגשים את מכבי נתניה. אנחנו באים אחרי משחק לא טוב שלנו, אבל אין תירוצים, אנחנו צריכים לעשות את הכל כדי להמשיך לשלבים הבאים ואני סומך על השחקנים שלי שיגיעו הכי מוכנים שיש” אמר המאמן מסאי דגו לקראת ההתמודדות.

שחקני מכבי חיפה (עמרי שטיין)שחקני מכבי חיפה (עמרי שטיין)

“השחקנים שלי יודעים שכולנו, צוות ושחקנים ביחד אכזבנו את הקהל שלנו, את כל מי שאוהב את מכבי חיפה,  ואנחנו חייבים לעלות לשלב הבא וזה יקרה רק דרך עבודה קשה”.

עוד אמר דגו: “אני קורא פה באמת לכולם, לכל מי שקשור במועדון שלנו, דווקא ברגעים שהם פחות טובים שלנו, בואו נישאר מחוברים ומאוחדים אחד לשני ובטוח שאנחנו ניראה יותר טוב מחר”. 

כזכור, על הקווים של האורחת יעמוד אקס מכבי חיפה, מרקו בלבול, שעזב את המועדון בסיום עונת 2019/20, כאשר פינה את מקומו לברק בכר. הירוקים ירצו לנקום ספורטיבית בנתניה, שהדיחה אותם בשנה שעברה בדיוק באותו השלב אחרי 1:2 בהארכה בסמי עופר. 

דגו:"לא נראנו טוב,משחק חלש"
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה