אדמונד ספרא לוחץ על דייויד מינצברג לפתור את עניין החובות מול הבעלים הקודמים של הפועל ת”א. מצד אחד, מינצברג מחכה לסיום הדו"ח של BDO מטעם מאיר תושב כדי לקדם את העניינים, כשמצד שני בסביבת תושב חוזרים שוב ושוב: “מאיר תושב יעמוד בהסכם שנחתם לפני שנה, אבל למינצברג אין שום מניעה להתקדם מול ספרא כל עוד אנחנו מתחייבים להסכם".

מי שמאבדים סבלנות הם אוהדי הקבוצה, שמתכננים בקרוב מאוד אקט של מחאה אם העניינים לא יפתרו במהרה. עד לרגע זה, קול האוהדים עוד לא נשמע ואם עד שבוע הבא לא יהיו התפתחויות, חלק מהאוהדים צפויים לערוך אקט מחאה כלשהו נגד הבעלים דייויד מינצברג, שתחת ניהולו הקבוצה ירדה ליגה. 

בפן המקצועי, המאמן הטרי מסאי דגו חזר מחופשה פרטית, הגיע לראשונה למתחם חודורוב מאז המינוי ויקדם את בניית הקבוצה אחרי החג. דגו ביקש מהנהלת המועדון להשאיר את סתיו טוריאל כאחד השחקנים המשמעותיים עליו הוא בונה ונענה כעת בחיוב, אם כי הצעה שאי אפשר לסרב לה ממועדון בישראל או מחו"ל עשויה לשנות את התמונה.

הסטורי של מסאי דגו (צילום מסך)הסטורי של מסאי דגו (צילום מסך)

דגו מעוניין לצרף שלושה זרים איכותיים, כאשר נעשתה פנייה לסמי בורארד שסירב. במקביל, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, המאמן מקווה לצרף את סטניסלב בילינקי ממכבי נתניה ואת דיא לבאבידי מהפועל חדרה.

במועדון טוענים כי לא התקבלה אף הצעה על רן בנימין, אור ישראלוב והישאם לאיוס ופוסלים טרייד תמורתם. “כל עוד הבעלות לא מתחלפת, הפועל תצריכה להכניס כסף ולא שחקנים תמורתם", אמר גורם בקבוצה.

יישאר? סתיו טוריאל (רדאד ג'בארה)יישאר? סתיו טוריאל (רדאד ג'בארה)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה