בדרך להעברת בעלות הפועל תל אביב לאדמונד ספרא, כפי שנחשף לראשונה ב-ONE, מי שעומד בראש קבוצת המשקיעים הנוכחית של האדומים, דייויד מינצברג פגוע מאוד מכל מה שקורה.

מקורבים למינצברג מספרים כי: "הוא חש מאוכזב מאוד מכל היחס לו הוא זוכה בימים האחרונים. הוא לא ציפה להתייחסות כזו מכל הסובבים את הקבוצה. הוא מרגיש שהוא הפך לאיוב", מספרים אותם אנשים.

כמו כן, יודעים לספר בסביבת הבעלים כי המשקיעים של הקבוצה זכו בימים האחרונים לאיומים מצד אוהדי הפועל ת"א, לבל יעזו לטרפד את עסקת מעבר הקבוצה למשפחת ספרא.

דייויד מינצברג (חגי מיכאלי)דייויד מינצברג (חגי מיכאלי)

מינצברג גם אמר לסובבים אותו כי אין לו כוונה לדרוש כספים מספרא מעבר למה שקבוצת המשקיעים שלו שמה לטובת הפועל ת"א. עוד נשמע מינצברג אומר בשיחות סגורות כי לאחר שיחה עם ספרא, כשהוא יבין שזה יעשה טוב לקבוצה שהוא יהיה זה שיוביל אותה כמשקיע, הוא לא יעמוד בדרכו. הוא יעזוב את הקבוצה באהבה, יקום וילך.

מינצברג גם מבין שאחרי שהקבוצה מקבלת פנייה מבן משפחת ספרא, אם הוא יטרפד את המהלך הזה אוהדי הפועל ת"א לא יסלחו לו על כך אף פעם, לכן הוא מבין שאחרי עונה בלבד הוא צריך לפנות את הבמה. כפי שזה נראה, הפועל ת"א בדרך לבעלות חדשה. כעת, לאחר שהצדדים יראו שהמתווה בין הצדדים מקובל, הקבוצה תעבור בדיקת נאותות די מהירה.

שחקני הפועל תל אביב (חגי מיכאלי)שחקני הפועל תל אביב (חגי מיכאלי)

אין צורך להתחיל לנבור במספרי עבר מהעונות לפני שקבוצת מינצברג נכנסה, כי הם ערכו בדיקת נאותות מקיפה ביותר במשך מספר חודשים, נחשפו לכל דבר. אנשי ספרא יבדקו לראות שאין דברים מיוחדים מהעונה הזו שלא ברורים, ואז הכל יתקדם לפי התוכנית.

לקבוצת ספרא יש כבר כיום מידע מקיף עם כל מה שקורה עם ההתנהלות של הקבוצה, הוצאת כספים, התחייבויות, חובות וכו'. היא רק תרצה לבדוק שכל המידע שיש בידה הוא נכון ואמין. 

אבוקסיס: ״לא דיברו איתי, כרגע אני פה״
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה