לאחר יממה של אי ודאות מאז ההפסד למ.ס אשדוד, מאמן הפועל פתח תקווה עופר טסלפפה פוטר היום (שני) מהמועדון אחרי פגישה עם המנכ”ל אבי יחיאל וחברי ההנהלה עמית צימר ושחר כהן. יחיאל ינסה למנות מאמן ביממה הקרובה וצפוי לעשות זאת, כשאם לא יצליח לעשות זאת, מאמן קבוצת הנוער, גילי לבנדה, כבר קיבל מסרים שאם וכאשר, יעמוד על הקווים. 

בני לם הוא כרגע המועמד המוביל, כפי שפרסמנו מוקדם יותר כי עוד לפני ההודעה על פיטורי טסלפפה, וחלה התקרבות בין הצדדים כשהם מקווים לסכם כבר היום על המינוי. כרגע, ישנם פערים קטנים בין הצדדים, כאשר מסתמן כי החתימה אם תתקיים תהיה לשנה וחצי. נתי עזריה צפוי להצטרף אליו כעוזרו, כפי שקרה במכבי פ"ת. עם זאת, קובי רפואה יצא מהתמונה אחרי שסירב.

יחיאל גם בחן את האופציה להחתים מאמן צעיר, כששמו של עומר בוקסנבוים גם עלה, אך נראה שלם, שהביע הסכמה עקרונית, יגיע. ״הייתה שיחה מצוינת עם הרבה כבוד והערכה  לכל הצדדים. נעשתה כאן כברת דרך גדולה וצריך להכיר לו  תודה גדולה״, אמרו במועדון. הצוות המקצועי שעבד עם טסלפפה, בין השאר עוזרו הצמוד, אייל ברוך, לא צפויים להמשיך.

עופר טסלפפה (שחר גרוס)עופר טסלפפה (שחר גרוס)

הקבוצה מסרה: “מודים למאמן הקבוצה בשלוש העונות האחרונות, עופר טסלפפה, אשר סיים את דרכו במועדון. עופר, אשר הגיע למועדון עוד כשהקבוצה הייתה אמורה לשחק בליגה א', אחראי לרגעי השיא של המועדון בשנים האחרונות - כולל עליית ליגה לראשונה תחת בעלות האוהדים ורגעי אושר רבים לאורך התקופה. האהבה למועדון והמחויבות להצלחה שלו וחזרתו לקדמת הבמה של הכדורגל הישראלי בלטו בכל רגע של עופר במועדון, ועל כך הוא יכנסו לספרי ההיסטוריה של הפועל”.

"ההחלטה להיפרד מעופר הייתה החלטה קשה", אמר המנכ"ל אבי יחיאל. "לכל אורך התקופה מערכת היחסים בינינו הייתה נהדרת. עופר תרם רבות למועדון ולי באופן אישי והיה בינינו שיתוף פעולה שהוביל את המועדון להישגים ופריחה. אני מוקיר לו תודה על כך ונזכור את זה תמיד. לצערי, עד כה העונה הקבוצה לא הציגה את קצב צבירת הנקודות והיכולת הדרושה וההרגשה שלי בעת הזו היא שנדרש לעשות שינוי. אני מאחל לעופר הצלחה גדולה בהמשך הדרך ובטוח שדרכינו עוד יפגשו בעתיד".

"צר לי שהגענו לרגע הזה", אמר עופר טסלפפה. "אני מאחל להפועל פתח תקווה המון בהצלחה ואני בטוח שהמועדון יישאר בליגת העל".

מנכ"ל הפועל פתח תקווה, אבי יחיאל (ראובן שוורץ)מנכ"ל הפועל פתח תקווה, אבי יחיאל (ראובן שוורץ)

אתמול, יו”ר הועד המנהל של העמותה, שחר כהן, רשם לאוהדים בקבוצת הוואטסאפ: “24 שעות מאז המשחק, אף אחד, בדגש לאף אחד - לא מרוצה מהמשחק, לא מרוצה מהדרך שנראינו, לא מרוצה מהמצב”.

“לא בוועד המנהל, לא בקבוצת הניהול ועדיין – יש דרך לכל החלטה, יש משמעות לכל החלטה. יש חשיבות לאופן ביצוע החלטות. לא ארחיב מעבר, ובדיוק כפי שרשמתי הבוקר. נעשה הכל, הכל (!) בכדי שהקבוצה תישאר. ועדיין, צריך להמתין להודעת מועדון”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה