אחרי שנחשף לראשונה ב-ONE, עכשיו זה רשמי. הפועל פתח תקוה הודיעה היום (שני) על החתמתו של עומר פרץ לשנה עם אופציה לשנה נוספת. המאמן בן ה-38 חתם במועדון אחרי שפוטר לאחרונה מבני יהודה, אשר נאבקה על עלייה לליגת העל עד למחזור האחרון. הוא אף אימן בעברו במכבי נתניה, הפועל כפר סבא, הפועל כפר שלם והפועל ראשון לציון.

"אני מתרגש מאוד, כבוד גדול עבורי להגיע למועדון כמו הפועל פתח תקוה עם היסטוריה מפוארת וקהל אוהדים גדול. אני מחכה להתחיל לעבוד ואני מאחל לנו עונה טובה. זה מועדון שתמיד רציתי לעבוד בו, יש פה תנאים שכל מאמן יכול לחלום עליהם, התרגשתי מהפנייה אליי וידעתי מהרגע שהגיע הפנייה שזה הצעד הנכון עבורי", אמר עומר פרץ לאחר החתימה.

"אני שמח על הצטרפותו של עומר ובטוח שהוא הבחירה הנכונה עבור הפועל פתח תקוה. התרשמתי מאוד מהגישה ומסגנון הכדורגל החיובי שמאפיין אותו כמאמן, ואני בטוח שהרוח החדשה שהוא יביא למועדון תוביל אותנו לעונה מוצלחת", אמר המנהל המקצועי, ניר לוין.

עומר פרץ וניר לוין (באדיבות המועדון)עומר פרץ וניר לוין (באדיבות המועדון)

כזכור, רק לפני שבוע וחצי פרץ פוטר מבני יהודה דווקא בתום הניצחון על עירוני רמה״ש לאחר התערערות במערכת היחסים עם הבעלים אלירן עובד, וזאת לאחר שחתם על חוזה ארוך טווח לשלוש שנים נוספות. 

המפגש של ספיד עם גראנצ'ו נגמר בהתרסקות
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה