מכבי נתניה תפגוש הערב (רביעי) ב-20:30 את הפועל באר שבע במסגרת חצי גמר גביע המדינה, שם היהלומים ינסו להשיג את הכרטיס היוקרתי לגמר שנה שנייה ברציפות ובפעם השביעית בתולדות המועדון.

מרקו בלבול אמר בפתח דבריו: “כמובן שיש התרגשות, חצי גמר זה מעמד מכובד. הפועל ב”ש קבוצה חזקה, טובה, מאומנת ומאורגנת. כמובן שנבוא נחושים וחדורי מוטיבציה. לא יהיה קל אבל נעשה הכל כדי להעפיל לגמר ולשמח את האוהדים שלנו. אני ממש לא מסתכל על העבר אלא על כאן ועכשיו. לחץ יש תמיד, גם בליגה, ובשני המשחקים האחרונים בפרט”.

“כמו שאמרתי, לחץ זה דבר חיובי, לחץ לפחות אותי תמיד דחף קדימה להשיג תוצאות ותארים במהלך הקריירה שלי. בכל אופן, אנחנו נבוא מאוד נחושים לנצח ולהעפיל. מאחל חג שמח לעם ישראל ומתפלל לשובם של החטופים הביתה”, סיכם מאמן הקבוצה מנתניה.

בלבול: "נבוא נחושים וחדורי מוטיבציה"

אביב אברהם הוסיף: “מאוד מתרגשים ושמחים, בפרט אחרי הניצחון. אנחנו מגיעים עם ראש מורם. יודע כמה גביע חשוב לקהל, ויכול לשנות את העונה כולה. ב”ש קבוצה חזקה מאוד, לא סוד. מתכוננים בצורה הכי טובה שיש, ננתח בווידאו גם. זו כמובן יריבה קשוחה, אבל אני מאמין בבחורים ואולי בעזרת השם זה יהיה שלנו השנה. תמיד מרגש, שמח להגיע למעמדים האלה. גם פעם שעברה דיברנו אם נזכה וכו’, אז פחות אוהב את הדיבורים, פשוט צריך לבוא, לעשות את העבודה ולנצח”.

בנוסף נתניה השלימה הערב את הכנותיה לקראת חצי הגמר, כשבשעות אחר הצהריים ערכה הקבוצה את האימון המסכם. לאימון לא הגיעו אוהדים, בניגוד לזה שהתקיים ביום שני. בשעות הבוקר מחר תגיע נתניה למלון שם תשהה עד שריקת הפתיחה באצטדיון בלומפילד.

קרוב ל-10,500 אוהדים הבטיחו את מקומם באצטדיון, כשהצפי הוא שעוד 500 אוהדים נוספים ירכשו כרטיסים עד המשחק ונתניה תמלא כמעט לחלוטין את היציע שלה. 

שחקני מכבי נתניה (ראובן שוורץ)שחקני מכבי נתניה (ראובן שוורץ)

כארם ג'אבר, שסובל ממתיחה בגיד וג'ואל אבו חנא, שסובל מכאבים בקרסול, הצליחו להתאמן, אך לא מדובר היה באימון עמוס מדי. בקבוצה מאמינים שיוכלו להיות כשירים ולפתוח ב-11, לאחר שלא פתחו בניצחון על הפועל ירושלים בשבת.

בלבול ערבב בין הגופיות באימון המסכם, כשיש לו התלבטויות בודדות, אך מסתמן שבנוסף לאבו חנא ולג'אבר, גם בוריס אינו יחזור לקישור האחורי. איתי בן שבת ויובל שדה צפויים לפתוח במרכז ההגנה. כיאה למשחק נוקאאוט, שחקני נתניה תרגלו בעיטות הכרעה מ-11 מטרים למקרה שיהיה בכך צורך.

הרכב משוער: עומר ניראון, כארם ג'אבר (גיא מזרחי), איתי בן שבת, יובל שדה, ג'ואל אבו חנא (נפתלי בלאי), בוריס אינו, איתן אזולאי, אביב אברהם, עוז בילו, לירן רוטמן ואיגור זלאטנוביץ'.

כארם ג'אבר בפעולה (אופיר מגדל)כארם ג'אבר בפעולה (אופיר מגדל)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה