קצת פחות מחודש לסיום העונה ומכבי נתניה עדיין לא הצליחה להחתים אף שחקן לעונה הקרובה, כאשר אתמול (שני) הודיעו במועדון על החתמתו של יובל שדה לעונה נוספת.

למרות זאת ולמרות העובדה, שבמועדון לא הצליחו להגיע להסכם שחרור עם אף מהזרים, במועדון מנסים לשדר אופטימיות. "זה לוקח יותר לנו בחלון הזה יותר זמן מאשר בדרך כלל, אבל בסופו של דבר נבנה פה קבוצה טובה. אנחנו לא רוצים לטעות", אמרו במועדון.

התחושה היא שעם נאסים אואמאו, סבה חבדג'יאני וסטניסלב בילנקי הפתרון יהיה קל יותר והם ימצאו קבוצה, כאשר הדאגה מגיעה מכיוונו של איברהים טנקו, שכרגע לא זוכה להתעניינות ובנתניה מבינים שככל הנראה יצטרכו "להפסיד" עליו כסף.

איברהים טנקו בפעולה (ראובן שוורץ)איברהים טנקו בפעולה (ראובן שוורץ)

לאחר הפרסום על שחרורו של נפתלי בלאי בשבוע שעבר, במועדון הסבירו שמדובר הייתה באי הבנה. למרות שבסביבתו של בלאי טוענים כי לנתניה הייתה אופציה עד סוף חודש מאי שלא מומשה ולפיכך השחקן חופשי, בנתניה מבהירים שהאופציה היא עד ה-15.6.

בכל אופן, בסביבתו של בלאי שואפים שהשחקן ישחק העונה באירופה, כאשר פראלימני, קבוצתו החדשה של אורי גוטמן, הביעה עניין. גם ניסיון לטרייד עם בני ריינה על לואי חילף לא צלח, כאשר כעת, המועדון והשחקן יצטרכו להגיע להבנות לנוכח חוסר ההסכמות לגבי מועד האופציה.

בלאי עצמו, זוכה להתעניינות וכמוהו גם באסם זערורה, אך נכון לרגע זה, המאמן מרקו בלבול, החליט שלא לשחררם, גם לא להשאלה, בטח לנוכח העובדה שאף שחקן עדיין לא הוחתם בסגל.

בן שמעון: בלארוס נבחרת טובה, זה משחק אחר
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה