במכבי נתניה הביעו פליאה מדוע קשר הקבוצה, מקסים פלקושצ’נקו, לא זומן להתכנסות הקרובה של נבחרת ישראל תחת המאמן רן בן שמעון. הקשר רשם עונה טובה עם תשעה שערים ושני בישולים, בנוסף להיותו השחקן שייצר הכי הרבה מצבים בליגה ביחד עם ירדן שועה מבית”ר ירושלים.

בנושא אחר ובמעבר למחלקת הנוער וצירופו של בני לם, גם מאמן חדש יהיה בקבוצת הנוער. כפי שכבר פרסמנו דן רומן ימונה למאמן קבוצת הנוער של מכבי חיפה, כאשר ל-ONE נודע כי מחליפו צפוי להיות מאמן קבוצת נערים א’, אלירן מזרחי, שנאבק על האליפות עד המחזור האחרון עם מכבי ת”א ועונה לפני כן הוביל את שנתון נערים ב’ לזכייה בגביע המדינה.

בעניין נוסף, נאסים אואמאו, המגן הצרפתי, מעוניין לעזוב את ישראל. לפי דיווח של העיתונאי המוערך סנטי אאונה ב’פוט מרקאטו’, השחקן ממוצא מרוקאי מחפש לעצמו יעד חדש על רקע המלחמה המתמשכת בעזה ולמרות שהוא חתום עד סוף העונה הבאה, הוא צפוי לסיים את דרכו בליגת העל.

נאסים אואמאו (שחר גרוס)נאסים אואמאו (שחר גרוס)

במועדון הבהירו כי לעת עתה טרם קיבלו הצעה על המגן בן ה-31, שכאמור מחזיק בחוזה לעוד עונה. לפי הדיווח הוא מעורר עניין בקרב מספר קבוצות בליגה השנייה בצרפת, שם העביר שלוש עונות וחצי במדי רודז. “אואמאו בולט ביציבות ההגנתית שלו וביכולת לדחוף קדימה”, נכתב עליו.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה